Анкета: Кой от двата? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Lenovo Vibe X2
38.46%
5
38.46%
Samsung Galaxy Alpha
61.54%
8
61.54%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe X2 vs Samsung Galaxy Alpha
#1

Не знаех къде да пусна темата, затова я създадох тук. Извинявам се предварително, ако не й е мястото в този раздел.  Не мога да преценя кой от двата е по - сполучливия? Според Вас кой ще има ъпдейти по - дълго и ще издържи по - дълго време без да започне да лагва като С2ките например? Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Принципно Леновото,но според мен ЛГ Г2 ще ти свърши повече работа (не съм го ползвал само ги сравнявам)
Цитирай
#3

Някакси не ми се ще да се "разтроявам" сякаш, спряла съм се на тези два а и LGто сякаш по - малко ми хареса. Какви са аргументите за Леновото?
Цитирай
#4

Леновото е около 100лв. по-малко,малко по-голям дисплей който лично за мен е точният и приятен размер,по-добра батерия,малко по-добър процесор и също една идея по добра графика! По другите параметри са горе-долу равни. Само да кажа,че 100 лева не са малко и можеш да ги инвестираш в много неща като кейсове,калъфи,допълнителни зарядни и много други неща
Цитирай
#5

Galaxy Alpha приляга много по - добре на жена,но тази батерия ще ти се стори много малка и ще трябва да го зареждаш доста често или пък една външна батерия да си го зареждаш.
Цитирай
#6

Е, жена, но с мъжки интереси ( главно коли ), така че от дизайна се абстрахираме. Външна имам покрай S II+ , но ако реално са еднакви с предимство откъм графиката при Леново, везните клонят натам. А с ъпдейтите след 5.0 някой има ли представа как ще стоят нещата? Това най - много ме притеснява, защото с този съм много разочарована че няма 4.4 Sad
Цитирай
#7

До колкото си спомням леновото е 5.0 а самсунга 5.0.2
Цитирай
#8

Алфата щяла да получава Андроид М, дали това важи за Леновото? Smile
Цитирай
#9

Че то за Ноут-а няма информация дали ще получи М, та кой знае за Алфата...
А иначе никаква идея дали леновото ще получи. Не, че е от голямо значение, освен ако случайно не си developer...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#10

Благодаря! Smile
Цитирай
#11

@kobso - стига глупости на търкалца, сериозно.
Първо - батерията на алфата ще кара повече от леновото. Общо взето не виждам нито едно нещо, по което леново да е по-добро. Единствено ако някой телескоп не каже, че на 720 пи дисплей вижда пиксели. Това е достатъчна резолюция за 4.7 инча екран. Отделно е супер "дружелюбна" резолюция за малката батерия.

Choosing...
Цитирай
#12

@Sloona Къде точно от Самсунг са обявили, че алфата(даже според мен ще си е и до версия) ще има М?
Иначе тя питаше САМО за ОС-а, за нея и се изказах. Вече кати цяло как е е друг въпрос....

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#13

Мен силно ме съмнява батерията на алфата да кара повече. Има два фактора - близо два пъти по-малка е, а и като знаем Самсунг колко добре се справят със софтуера...

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#14

Мен ме притеснява, че Самсунг почват да лагват много бързо, искаше ми се сякаш да сменя марката. Smile А процесора и екрана на това леново бяха впечталяващи Smile
Цитирай
#15

Вземи Леновото тогаз или виж сами а5

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#16

Извинявам се много за грешката - през цялото време си мисля за Lenovo Z2. Неговата батерия е два пъти по-голяма. Мой приятел има Х2 и според наблюденията ми, а и гледам, че го хвали и не му се сменя, работи много добре. От друга страна Galaxy Alpha е единствения Самсунг, който ми харесва на външен вид. Труден избор, като цяло. Поне от моя гледна точка. Наистина ми се струва прекалено малка батерията на самсунга. По-добре виж в раздела му за реални показатели за издържливост.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#17

A5 не ми хареса с нещо, не помня защо. Smile Благодаря за отзивите! И аз доста хвалби чувам за това Леново, а със Самсунг съм свикнала. Но определено клоня към Леновото, плюс това е на промоция 499 в Техномаркет до 13.08 Smile Перфектен подарък за имен ден, така като гледам Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)