Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси относно покупка на M4 Aqua
#1

Здравейте колеги !
Предварително се извинявам, понеже не знам дали тук е мястото да попитам, но ако е проблем, моля някой да премести темата на правилното място. От 4 години съм с експерия арк с и до тази вечер никога повече нямаше да си купя Сони, но като че ли това Сони ми е струва по-добро. Искам да ви попитам има ли някакви проблеми при работа с телефона (най-вече софтуерни),също така има ли проблеми с приложенията (забивания и такива неща) и ако можете да изкажете мнение, струва ли си да дам 450лв. за него или да търся друг за тези пари ?

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай
Аксесоари
#2

Не казвам, че е лош телефона, но аз, лично, толкова пари няма да дам за телефон произведен 2015г. с 8гб вътрешна памет. Нека говорят, че приложенията се местели в картата, нека. С руут става, но това не е операция за обикновения, масов потребител, към който е насочен продукта.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#3

Мейзу м1 ноут или ми3
Цитирай
#4

недей да си правиш заключения от стари модели за марката Сони:+)иначе по-темата имах допир до телефона лично на мен ми хареса телефончето. Единственото това с малкото памет е кофти. Да покупката си заслужава, но и @rdlegy ти посочи 2 хубави телефонаSmile
Цитирай
#5

Благодаря ви за отговорите, но в крайна сметка отидох до офис на Мтел, за да разгледам телефона и след като ми хареса го взех. Надявам се да остана с добри впечатления, но засега телефончето е супер.

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)