Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със опциите в скритото меню?
#1

Добър вечер на всички. Накратко влезнах във скритото меню на телефона и натиснах на High Tempeture Property и на Thermal Daemon Mitigation бяха ми на ON.Аз ги направих на OFF и двете и сега постоянно седят OFF. Като натисна на тях и като натисна ми излиза Enabled и Disabled,а отдолу на екрана като ги местя за няколко секунди ми излиза persist.sys high_temp_off true и false също така и на Thermal Daemon Mitigation пак същото.При disable като преместя пише false и съответно enabled true. Имали някакъв начин да го оправя и трябва ли да се притеснявам за телефона? Не е руутван и е 32gb версията
Цитирай
Аксесоари
#2

Опита ли с рестарт?
Цитирай
#3

Промени ги едно по едно и след промяна на всяко по отделно рестартирай телефона.
Промени High temperature property на enable (on). След това рестартирай телефона. Направи същото и с другата опция и после пак рестарт.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#4

Благодаря за помощта,но като цъкна на двете нямам enable (on) само (off). Сега се появиха и други проблеми след зареждане телефона започна сериозно да се нагрява при не натоварване. При използване на батерията за 7 минути на екран батерията е паднала с 12%.Също така ми се появи ето това dex2oat което ми пише 14% в използване.
Цитирай
#5

Опита ли с връщане на фабричните настройки?
Цитирай
#6

(2015-08-05, 11:44:44)dodiodi написа:  Опита ли с връщане на фабричните настройки?

dodiodi  Не съм а и едва ли ще има ефект.
Цитирай
#7

Ще има ефект. Моя му спрях кнокон през скритото меню и след фабрични настройки се върна нокона

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#8

methtical Благодаря еми тези дни ще му ги върна най-вероятно.

Върнах фабрични настройки,но нещата във скритото меню са същите,телефона стана много по бърз тези дни ще го разцъкам и ще ви споделя как е.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)