Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Самсунг Галакси С+
#1

Здравейте, имам проблем с моят телефон (смартфон). Проблемът се изразява в следното: Купих си нова по-голяма карта памет 32 гб клас 10 за телефона. До колкото зная, като се използва за първи път такава техника, трябва да се форматира на устройството, където ще се използва. По погрешка докато разбера от къде се форматира външната карта, форматирах вътрешната. От тогава, телефонът не ми позволява като правя клипове да се записват на външната памет, както и да прехвърлям файлове от вътрешната на външната и обратно. Другите приложения и възможности на телефона работят коректно. Докато бях с външна 8 гб карта памет такива проблеми съм нямал, но стана малка и затова си взех най-голямата, която се поддържа от този модел телефон.

Въпросът ми е този проблем във връзка с форматирането на вътрешната карта ли е ? Съответно как мога да го отстраня.
Ако няма връзка с форматирането на вътрешната памет, на какво може да се дължи?

Пробвах чрез компютъра да форматирам тази карта, първо я проверих за грешки, всичко си беше наред според настолния компютър, а след това форматирах картата под FAT 32 това ми излезе по подразбиране при форматирането.

Това ми изписва когато ползвам приложението за управление на камерата в режим на правене на клип.
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hph...e=55C1F2F6

Smsung Galaxy S Plus GT-I9001; Xiaomi RedMi Note 2 Prime
Цитирай
Аксесоари
#2

Прехвърли си всичко важно от телефонната памет + backup на контактите и набери: *2767*3855# (това изтрива всичко от телефонната памет все едно сега си го купил от магазина).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Та като за начало си копни контактите на сим и направи фактори ресет.С това би трябвало да стане.Та само да попитам,телефона със stock андроид 2.3 ли е или е флашнат до по-нова версия?

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#4

Здравейте, не съм програмист и не разбирам, както си е дошъл телефона, не съм му ъпдейтвал ОС. Версията на фърмуера е 2.3.3. Само се опитах да го отключа, за да мога да си подкарам навигацията, която ми трябва. Доста се мъчих около 1 седмица, докато я подкарам. 

Може ли да се размине без изтриване на цялата информация? Не е ли възможно, да се запише някъде липсващия файл?
Ако отида на сервиз, за да ми го оправят, знаете ли какви пари ще ми вземат? (ориентировъчно) Телефонните номера са ми записани на СИМ картата, както и на телефона, а къде се съхраняват на телефона и в кой дял на паметта мога само да гадая.
Поздрави

Smsung Galaxy S Plus GT-I9001; Xiaomi RedMi Note 2 Prime
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)