Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте.Значи пред дилема съм кой телефон да си взема.Общо взето се спрях на Xperia Z3,Galaxy s6 Edge и Galaxy Note 4.
Досега съм бил с Note 2(без забележки е телефона.)В момента чета тук темите за ноута и експериата,какво ще кажете?Разглеждам и тези клипове Note 4 vs Z3,навсякъде различно..мисля,че повече бия към ноута.
Иначе телефона ще го ползвам за чат,игри..да има с какво да се занимавам в училище,знаете как е.
Дайте по 1 мнение.
Поздрави.
П.С:В теленор ако поръчам примерно Note 4 мога ли да им кажа,че го искам с exynos вместо snapdagon?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако държиш на по-голям екран, взимаш ноута :Smile иначе препоръчвам сонито / -100лв < ноут 4 /

Много стабилен фърмуер, супер лек и без особени забележки . Cool

Sony™ Xperia Z3 White D6603®Lollipop 5.1.1
Цитирай
#3

По въпроса с процесорите-Exynos варианта се продава в Европа.
Един колега беше писал, че от виваком(ако не се лъжа) си е взел с дракона, ама не знам как точно е станало. Но в Теленор би трябвало да е с Exynos(моя е от там и е такъв).
Иначе за сравнение-идея си нямам вече.
Аз лично ноут-а си го взех, защото исках максимално голям екран(за браузване, dual-window-a също го ползвам доста). S-Pen-а също го ползвам доста.
Ако решиш да е S6 му огледай добре дисплея, че казват, че някои бройки розовеят.
Като цяло който и да вземеш-все ще ти изпълнява нуждите.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#4

Аз съм с телефон от Виваком и съм с процесор Exynos.
Цитирай
#5

Добре, за сега си клоня към ноута. Та ако го поръчам от теленора, за всеки случай трябва ли да кажа, че го искам с exynos или примерно, когато дойде как да разбера, че е с exynos-a?
Цитирай
#6

Миии той и в сайта им е обявен, че е с Exynos версията, така че няма нужда да казваш, поне според мен.
Ето това трябва да пише на кутията:
https://my.pcloud.com/publink/show?code=...NRJk7nA2Py

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#7

(2015-08-06, 12:20:54)IvanPhilipov написа:  Иначе телефона ще го ползвам за чат,игри..да има с какво да се занимавам в училище,знаете как е.

Едно време ние учихме в училище, сега не знам с какво се занимавате. Smile

Бързо и плавно за боравене устройство, с добра батерия - Z3

За игри и чат - Note 4. А и писалката ще ти върши супер работа в училище.

Успех

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#8

Note 4 - по-голям дисплей, S Pen и по-мощна батерия.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#9

Поръчах Note 4 от теленор,дано да е читав. Smile
Цитирай
#10

За да не отварям нова темма , да попитам апаратите от теленор заключени ли са ? Ако се изплащат и ако са платени кеш с договор , който не е изтекъл..
Цитирай
#11

Мисля, че от всички апарати предлагани от Теленор само iPhone са заключени.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#12

Да само iPhone са заключени, поне така ми казаха и на мен.

При мен апаратите, които съм взимал от тях (3бр.)не са били заключени.

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#13

Моят Ноут не е заключен.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#14

Благодаря много..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)