Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 6 или Lenovo Vibe x2
#1

Здравейте.
Избирам телефон за подарък на жената и се колебая между горепосочените два модела. Засега клоня към Honor 6 най-вече заради по-издръжливата батерия и по-добрата камера въпреки по-високата със 100 лева цена. Не съм наясно с мрежите и затова ме притеснява дали модела, който се продава в емаг е съвместим с честотите на нашите оператори. Според описанието:

Мрежа:
2G: 900 / 1800 / 1900
3G: 1900 / 2100
4G: 1900 / 2300 / 2600
ето и обявата:
http://www.emag.bg/smartfon-honor-6-16gb...DX3ZVMBBM/

Другият вариант е леновото, което знам че поне като дизайн ще се хареса на жената.

Очаквам вашите мнения за избора.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз мисля, че нашето LTE е на 2100 и 1800 (Band 1 и 3).
Версиите на телефона, които те устройват, мисля че са H60-L02, H60-L12, H60-L04.
Ако искаш питай ЕМАГ кой точно е модела. Ако не са объркали спецификациите, това е H60-L01 и няма да върши работа тук. Но щом го продават, предполагам са в грешка някаква (в описанието).

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#3

Благодаря ти, bobyn Smile
Както ме посъветва, ги попитах - два пъти по телефон вчера и днес, както и едно писмено запитване през системата им, но досега не си дават зор да ми отговорят. Уж щели да проверят в техническия отдел или нещо такова, но засега чакам. Дано е H60-L04, който, доколкото разбирам, би вършил работа.
Цитирай
#4

Според мен това трябва да го пише на кутията.
Вариант е да го поръчаш и ако не е подходящ модел, просто го отказваш при доставката. (ако не ти отговорят)

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#5

Така и направих след 3 запитвания по телефона и едно писмено на които не получих отговор. Като дойде ще пиша кой вариант на модела е. 
Още веднъж благодаря за съветите!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)