Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупен екран
#1
Question 

Според вас има ли съществена разлика между оригинален и неоригинален дисплей? Стъклото е пукнато, но ми казаха, че всичко трябва да се смени. Та въпроса е дали да давам допълнително пари за оригинален дисплей...
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен си заслужава да е оригинален. Все пак ментето не знаеш колко ще изкара и е със съмнителен произход. Освен това телефона след смяната ще ти е както е излязъл от магазина.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#3

Задължително OEM дисплей, не е редно да се прави компромис....

        
Цитирай
#4

а някой знае ли къде може да се намери такъв - защото Мост отказват да продадат дисплей - предлагат само те да си го монтират !!!
Цитирай
#5

В ebay трябва да разгледаш и да поръчаш. Чудно защо Мост отказват да продадат ремонтен комплект, но явно и такива неща се случват.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#6

От тука колега, аз когато пукнах моя, от този сайт го взех.
XDA-Dev го предлагаха за оригинални части.
Няма да имаш проблем с доставката.

Проверено е на 100%

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#7

Как е качеството ? Дали наистина е ОЕМ ? Притесняват ме такива китайски сайтове, не е за парите в случая а принципно - евтиното да не излезе по-скъпо !

Примерно за LG G2 - има комплект - екран, дигитайзер и батерия (с ЛГ лого) - на цени от 70 до 160 долара....и никъде не пише каква е разликата реално....кое какво е един господ знае.
Цитирай
#8

Няма как да ти е 100% оригинален като както е бил!, затова сложи 1 ментак и го продай, аз така правя и ме боли к*****
Цитирай
#9

(2015-08-11, 14:08:17)simichoil написа:  Как е качеството ? Дали наистина е ОЕМ ? Притесняват ме такива китайски сайтове, не е за парите в случая а принципно - евтиното да не излезе по-скъпо !

Примерно за LG G2 - има комплект - екран, дигитайзер и батерия (с ЛГ лого) - на цени от 70 до 160 долара....и никъде не пише каква е разликата реално....кое какво е един господ знае.

Колега, абсолютно оригинални са... Моя е от там и няма проблем с резолюция или някъде да е по малък или голям!
Цените са такива защото телефоните остаряват. Моя когато го счупих, тръгвах за Италия от Австралия, в Италия дори не бяха чували за G3, и поръчах дисплея от горепосочения сайт.
Данчо в България ми го смени и от тогава си работи, все еедно съм го взел вчера от магазина.

Гарантирам си главата за този сайт! Пазарувал съм.
Мислех даже да купя някой нови части за S4-та, но брата го съсипа трърде много....

Не се притеснявайте за качеството колеги!

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#10

Но на Samsung дисплеите не поевтиняват. Sad
Цитирай
#11

Здравейте колеги, и аз за жалост се разписах в списъка на счупените тъчове (за пореден път....). Решил съм да си го взема от ebay, тъй като от etradesupply доставката е 60 лв , което малко множко ми се вижда за едната му доставка от Хонг Конг (П.П. @ИванМартин, толкова ли ти излезе доставката от etradesupply  или аз съм кьорав? Big Grin)
Гледам този уж OEM дисплей от ebay, ма нещо на "снимката" не виждам логото.......

П.П Сега реших да видя в амазон ето този.
Как ви се струва?

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#12

ebay продавачи много. Не гарантирам какво ще си намериш от там. Доставката за мен беше 30$
Този от Амазон ми се струва оригинален.!
Избора е твой

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#13

@dancho2000 Виж и тези тук: http://dragon-tt.com/Products.aspx?gid=7 . Вече няколко пъти съм купувал от тях за различни телефони, качеството винаги е перфектно. Доставката е за около седмица срещу 5 USD.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#14

Реших да си поръчам частите от etrade supply. Поне съм сигурен в качеството!

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#15

Операцията със смяната на дисплея е успешна! Доставката от Хонг Конг беше 4-5 дена и 2 дена на митницата, общо 7 дни, което е супер! (с изключение на митницата Big Grin !) Наистина много добре е организиран телефона и е много лесен за разглабяне (в сравнение с HTC One M7, направо е елементарен  Big Grin Big Grin )! Благодаря на колегата @ИванМатин, който ме открехна за сайта , че съм почти сигурен, че щях да бера ядове от ebay Big Grin !

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#16

Винаги...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)