Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нов телефон до 820 лв.
#1

Здравейте , тъй като незнам в кой раздел да пиша специално -пиша тук . Собственик съм на ноте 3 нео , и скоро ще го сменям (ако изпадне нещо-веднага) .. Разполагам с 820лв , засега съм се спрял именно на Ноте 4 , но не са ми надеждни повечето втора ръка апарати , повечето са очукани , някои са реплики , други са без гаранция , та молбата ми е да ми предложите какво според вас е уместно да се купи и какво предлагате ? Имайки напредвид , че скоро излиза Ноте 5 си мислех , че когато излезне ще паднат цените на 4-ката ,но не знам за какъв интервал от време ще стане , споделете : ))
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм за това - http://www.xiaomiforsale.com/en/phones/7...white.html
Цитирай
#3

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=75426 това е твоят телефон. Разбери се с човека и си готов

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Предлагайте още , хора Smile))
Цитирай
#5

MiNote ?
Цитирай
#6

Бихте ли го взели пред Ноте 4 , този МиНоте
Цитирай
#7

Лично аз да ...след като моя Ноут се запали докато се зареждаше в къщи ))

А тел на Хиаоми ползвах Ми4 и бях много доволен ...чак съжалявам че го продадох
Цитирай
#8

Бе по-слабичък е от Ноте 4 , ама пък всеки с вкуса си..
пс: Няма слот за карта памет..не, мерси.
пс2: Тва със запалването е супер причината...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#9

А не е ли супер причина? Освен това не всички си избират телефоните само по бенчмаркове.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#10

Ъхъ, щото 1 бройка на не-знам-колко-си-милиона се скапва по незнайна причина(дали е мрежа, зарядно или апарат-никой не знае) и айде..
Иначе аз главно не бих го избрал заради това, че няма карта памет. В момента с Ноута съм с 64ГБ карта + 32ГБ версия на ноут, като в скоро време сигурно ще взимам 128ГБ... Ааа, да, и заради липсата на S-Pen. Вече не знам дали има мултиуиндоу опцията, ако я няма-и заради това.
Ако на автора това не му е проблем-да го грабва.

пс: Някой да е споменал бенчове някъде????

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#11

Ами аз Нота го изтърпях точно 2месеца,от декември до февруари.Не казвам ,че е лош телефон,напротив няма фрапиращи кусури,просто амоледа на мен не ми понася,след 15минути и очите ми се уморяваха,като прибавим и нескопосанияTW и лекото замисляне при преминаването между менютата и различните програми други минуси поне за мен нямаше.Смених го с М9,с който нямам такива грижи.Паралелно ползвам и Mi3,който макар и доста по-стар като модел работеше по-гладко от нота.Ако и този Minote работи като Mi3 аз поне бих го предпочел пред самсунга.Не ангажирам никого с мнението си,всеки е в правото си да си избере телефона според своите си изисквания.
Цитирай
#12

Може, аз досега такива проблеми не съм имал.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#13

Не знам дали са една-две бройки проблемните. Големите руски оператори спират да предлагат Самсунг поради достигане на брака до и над 7%. Иначе Нота е добър телефон и аз го харесвам, въпреки, че е доста голям. Всъщност и MiNote е големичък, но при държане в ръка изобщо не се усеща така. Аз харесвам повече сайомито чисто субективно - повече ми харесва дизайна и софтуера.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#14

Аз бях много доволен от софтуера на хиаомито ми , може би един от най-добрите андроиди с които съм работил...Единственото в което Ноут 4 е малко по-добър е камерата - признавам че прави много добри снимки...Иначе Ми Ноута си има версия с 64гб която се вмества с бюджета )) но пак е въпрос на вкус може би ...Иначе в работата на 2 те устроуства Хиаомито работи малко по-бързо и гладко - Самсунга леко спича понякога (може би заради софтуера нзн) Живота на батерията също е в полза на хиаомито Wink Звука е с класи по-добър заради Hi-Fi sistem ...Иначе писалката на Ноута реално върши работа за бързи бележки (но пък бележка винаги можеш да си направиш и с клавиатурата ) тъй че освен да и се порадваш в началото - едва ли ще я ползваш много ( това пак е индивудуално според това за какво ползваш тел си )....
Цитирай
#15

@emski_vas Аз визирах точно горния проблем. Иначе,че си имат проблеми е ясно-достатъчно е да се види форума на S6-цата...
Относно S-Pen-съгласен съм, че си е до ползване. Аз доста често почнах да я ползвам за all sorts of things и ми е супер удобно, ама то си е и един вид глезотия.
Аз и затова си го написах още в началото-ако липсата на слот за карта памет и допълнителните неща не са му проблем на автора-да го взима.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#16

Решено е Ноут 4 ще е Smile
Цитирай
#17

Добър избор, колега!

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)