Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Полиране на Дисплей
#1

Здравейте, закупих си LG G3 но го изпуснах и направих лайсната на драскотини много грозно, взех си шкурка 2000 и 2 часа се занимавах с лайсната, и стана уникално яка, стана черна матова но перфектно перфкетно по добре от оригинала 101 пъти, обаче най важното което забравих беше, че не сложих тиксо на дисплей-я и леко го одрасках, има ли начин да го поправя с нещо, пробвах с паста за зъби и вълнен чорап но не става...
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай снимки да видим, ако обичаш.

Honor Play


Цитирай
#3

Просто забрави, ще направиш по-голяма беля.
Цитирай
#4

Дай снимки!
Цитирай
#5

Интересно ми е да видя какво се е получило. Smile

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#6

Добър вечер, само да намеря някой да ми го снима и ще ви покажа, смисъл аз все едно го бях отписал, викам си каквото и да стане не ми дреме то пък взе че стана уникално, тези дни като не съм на работа ще го снимам от 4 - те страни и ще покажа.
Привет на всички, ето как стана, за съжаление снимката не се получи много хубава, на живо е сигурно 20 пъти по красиво.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

(2015-08-07, 22:26:50)xthor написа:  Добър вечер, само да намеря някой да ми го снима и ще ви покажа, смисъл аз все едно го бях отписал, викам си каквото и да стане не ми дреме то пък взе че стана уникално, тези дни като не съм на работа ще го снимам от 4 - те страни и ще покажа.

Привет на всички, ето как стана, за съжаление снимката не се получи много хубава, на живо е сигурно 20 пъти по красиво.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)