Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Цвят на dialer :@, HTC themes.
#1

Здравейте,моля за помощ.Не мога да си направя дайлъра(имам предвид картината,която се показва която набера някой и на която се изписва номера и името на абоната,който съм набрал) с някаква картинка върху него или да е поне черен.Бял ми е.Направих си собствена тема(не заради това,а просто исках),но никъде няма опция за картина на дайлъра,а само за смс.Забелязах,че с някои други теми от интернет става черен и реших да сложа такава и да променя другите неща,обаче не ми дава да си сложа мои.Ползвам Caller ID + за Call Log,огромна част от другите програми,от които се набира и приема разговор съм ги пробвал,но цвета пак е бял.Oт настойки,personalization,dialer color нищо не става:има само дефаулт(който е бял) и темата и ако го избера пак остава бял.Моля за помощ.
Цитирай
Аксесоари
#2

Това през телефона не можеш да го направиш.Правиш си акаунт на themes.htc.com, там избираш maker pro и почваш да твориш.Успех Smile.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

Благодаря ти,но не става Angry. Влязох направих темата и на едната картинка видях,че като набера някой ще ми покаже картинката.Сейвнах темата,после я свалих от телефона,наложих я,и като набера някой..пак бял цвят.Пробвах от персонализейшън - цвят на дайлър - избрах темата и пак е бял :Angry После пробвах пак,навсякъде въведох картинката и втория път видях,че дайлъра ми е черен,но пък бях въвел картинка,а не да е черен,защо така не изпълнява командите...Мерси все пак.
Цитирай
#4

Нямам идея, защо при теб не се получава.Преди малко си направих тема, опитах всичко, което ти си правил и всичко работеше коректно при мен, каквото бях задал, това ми беше и на телефона.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)