Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телевизор на стената
#1

Здравейте, преди време пуснах тема за IPTV на Виваком. Е минах на тях и всичко беше наред, докато не тръгнах да правя ремонт в кухнята. Искам да си сложа телевизор на стената, защото и без друго е малка и искам да спестя пространство поне от телевизора. Така, оказа се, че Виваком са над нещата и технята телевизия не може да се позлва с карта, която да се пъха директно в телевизора. Та проблема е как да си сложа телевизор на стената и да позлвам Виваком телевизията, защото съм много доволен от качеството. Прекрах тука една кабелна на RN( от Бургас съм), ами техните HD канали са около 5 пъти(минимум) по-зле от обикновенните на Виваком. За правене на канали и вкопаване на кабели не искам и да чувам по-добре да скрия с някакви первази. Интересува ме, има ли някой, който да позлва IPTV и да си е сложил телевизор на стената. Имам предвид някакви стойки отдолу с подложки, или нещо такова. Аз не намирам из интернет, но и не съм търсил много, защото имам майстори и почти нямам време. А тая стойка не трябва и да е малка, защото Виваком има 4 приемника...само на този телевизор в кухнята.
Цитирай
Аксесоари
#2

Слагаш едно рафтче до /над /под телевизора и оставяш приемника на него! Друг вариант е да го заковеш на стената с лицето нагоре /надолу и ако има проблем с реакциите да му лепнеш едно огледалце под ъгъл 45 градуса пред сензора за IR.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Разглобяваш приемника, на дъното ще намериш два отвора ако няма си направи, слагаш два дюбела и после го зглобяваш. На повечето приемници на булсат нямат болтове а са със закопчаване по средата. Дистанционното няма никакъв проблем да хване , просто трябва да сложиш приемника да е почти на ръба на долната част на LCD- то, или на страниците му, така че челото на приемника да гледа навън.
Цитирай
#4

Мислих го това със закачането на приемника, но проблема е, че са 4 устройства..Единия на снимката е от телвизора в хола.


Прикачени файлове
.jpg 20405105981_7956beb165_z.jpg Размер: 87.6 KB  Сваляния: 119
Цитирай
#5

Накови ги едно до друго или в квадрат, друг вариант е шкаф за стена с витринка

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#6

Ужас, това всичкото трябва да е наковано на стената! И това само за телевизията ли е? След като е IPTV, няма ли начин през wifi рутер безично да се гледа на Тв-то /ако е смарт де/?
Цитирай
#7

Другия начин е да вземеш от тия лаисни за скриване на кабели, едната част се хваща с дюбели за стената прекарваш кабелите в тази част и щракаш другата.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)