Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Вирус на All View X1 Soul
#1

Здравейте съфорумци ,от днес съм неспособен да изпозвам телефона си заради вирус който блокира всичко освен пауър бутона и екстрите му  ...Или иначе казано стои ми една картинка от пред и нищо немога да направя нито хоум бутона нито бек бутона помагат ,пробвах рестарт нестана ,пробвах пауър и намаляне на звука за да мога да го форматирам ...без резултат .Не ми се стига до  custom rom но ако се стигне до там може ли да ми препоръчате някой който е подходящ за параметрите му (най вече визуално за разделиетелната способност на екрана  и работеща камера ) Дано има начин да се оправи ззащото съм в чужбина и без телефон е кофти.Благодаря предварително

|Allview| X1 Soul   Android 4.2.1 
Цитирай
Аксесоари
#2

Две неща:
1: Ти инсталирвал ли си нещо на телефона, като програма или игра СВАЛЕНА от интернет?
Ако не си, НЯМА КАК да хванеш вирус.
2: Телефона е Световно безисвестна марка, с една дума китайски. А те имат славата на работи, работи, работи, работи, и един ден умре! Тва е за катаеца. Евтин като го купиш, но скъп като спре да работи!

Custom Rom не е Windows, да го иснралиш на всяка машинка която искаш. Тряба да намериш СПЕЦИАЛЕН ром за определения МОДЕЛ които притежаваш. И там вече са процедури.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

Това, че е блокирал, не значи вирус.... Андроид не е Уиндоус... Намери начин чрез клавишни комбинация например volume down+power да стигнеш до хард ресет....
Цитирай
#4

Едит: стигнах до хард ресет през рековърито volume  up + power и се оправи мерси за помоща

|Allview| X1 Soul   Android 4.2.1 
Цитирай
#5

Пробвай така.

Изключи телефона и натисни Увеличаване на звука + Power и навигираш до wipe data factory reset както е на клипа. Това ще изтрие всичко от телефона и ще стартира след 5 мин.



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Да получи се по този начин Smile    Благодаря


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

|Allview| X1 Soul   Android 4.2.1 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)