Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Google Play Игри
#1

Здравейте. Имам нужда от помощ за Google Play Игри. Доста търсих из нета, но не намерих как да реша проблема. А той е следния. На стария си телефон играх за малко Dominations, като я регистрирах в Google Play Игри. Малко след това обаче си купих нов телефон и тъй като исках да играя с друга раса на играта, я започнах на ново. Проблема е, че в Google Play Игри си остана запаметена старата игра и не мога я заменя с новата. Та така, въпроса ми е как да изтрия стария запис на играта в Google Play Игри, за да го заменя с новата игра.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай в приложинието Google Settings->Connected Apps и махни това, което не ти трябва. Не съм сигурен дали така ще стане ама си струва опита.

hTC Desire 510
Цитирай
#3

И така не става. Изтривам или спирам всички връзки към играта в Google+ и Google Play Игри, но след стартирането на играта и опит да се вържа към Google Play Игри, отново ми изписва че не може, защото имам съществуваш запис /регистрация / на другата игра.
Цитирай
#4

С друг google акаунт би трябвало да стане.... Както в Castle Clash

hTC Desire 510
Цитирай
#5

Това е краен вариант и много не ми се иска да прибягвам до него. Надявам се по друг начин да се реши проблема.
Цитирай
#6

Влизаш в Play игри и от там спираш дадената игра,ако не се получи чистиш кеша и данните .

XPERIA XA
Цитирай
#7

И това съм пробвал но не става и не става. Просто вече се изчерпах от идеи и затова писах тук с надеждата някой да помогне.
Цитирай
#8

Делийтваш играта и я инсталваш наново ...като я стартираш наново няма да я логваш с гугъл акаунт , а с фейсбук или нещо ново ))
Цитирай
#9

Спирaш и деaктивирaш приложението Google Play Игри, изчиствaш дaнните нa игрaтa и се логвaш кaто Guest или с Facebook.

#TeamPixel
Цитирай
#10

Идеята ми да се логна с играта в Google Play Игри е, че като си сменя телефона да продължа играта , а не да я почвам отначало. Това с фейсбука няма как да стане - пробвах го. За съжаление нищо от предложеното не решава проблема, но все пак благодаря за съветите. Продължавам да търся решение на проблема.
Цитирай
#11

Зависи дали играта го поддържа.
Аз например играя SimCity BuildIT, имам и на двата телефона, така че когато направя промяна, съотверно играта ми казва че имам 2 профила един вид и дали искам да продължа с НОВ или СТАРИЯ.
Така че, самата игра трябва да ти каже, че имаш сейв в Google Play (Онлайн), и дали искаш да продължиш или наново (каквото ти засича в телефона).
Няма снисъл чистене на кеш и рестартирване, всичко е в сървара на Google, някъде си. И щом се логнеш с юзер-а ти в Google Play, и си инсталираш играта сейва се връща/
Пробвай ресет на геймплея в самата игра!

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#12

Изтривам връзката с играта в Google+, но при опи да свържа новата игра с Google Play Игри отново ми изписва, че не може, защото имало връзка със старата игра. Продължавам да се мъча. Това с ресет на геймплея на играта нещо не ми стана ясно ?!?
Цитирай
#13

Деинсталираш я
Цитирай
#14

Не искам да я деинсталирам, защото после няма да мога да я продължа и ще загубя два месеца игра.

В крайна сметка си направих нова регистрация и така реших проблема.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)