Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Молба за услуга (абонати на Теленор)
#1

С цел да се види от повече хора пускам тема тук. Дано не нарушавам някое правило. Ако е така предварително се извинявам!

Харесал съм телефон който се предлага само в Теленор, но не искам да подписвам договори и тем подобни. Става въпрос за Alcatel Idol 3 4.7 GOLD Издирвам човек от София, който мисли скоро да преподписва или просто ще изкарва някаква допълнителна карта, но няма нужда от телефон. Знам че искам прекалено голям жест, но телефонът ще е подарък за приятелката ми по повод рожденният и ден, а не разполагам с нужните средства, за да му платя пълната цена без договор! Ако има някой навит да помогне моля звъннете на 0889 56 48 18 (ще затворя и ще набера) или ми пишете на ЛС. Естествено няма да оставя добрият човек непочерпен! Уиски, домашна ракия - каквото каже! Big Grin

Със здраве!

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай
Аксесоари
#2

И кой е този телефон, който го предлагат само там?

 
Цитирай
#3

Alcatel Idol 3 4.7 GOLD 

След обстойно търсене и разпитване не успях да го намеря никъде. Откакто телефонът се предлага на нашият пазар постоянно го дебнех да излезе в различен цвят от черният и чак сега това става реалност. Говоря конкретно за златистият цвят. Преди няколко дни го видях на сайта на Теленор и всичките ми опити да го взема чрез познати удариха на камък.


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай
#4

Виваком го предлагат на по-изгодна цена - кликни тук.
Цитирай
#5

Благодаря ти. Наясно съм с цената, но го нямат в този конкретен цвят. Иначе щях да съм го взел досега и да не се занимавам с Теленор.


Темата може да се смята за изчерпана. Ще се вземе черен от Мтел и това е.

Специални благодарности на потребителя Сашев за проявеното желание за помощ!

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)