Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем след инсталация на Lollipop
#1

Здравейте,

Имам таблет Galaxy Tab S 8.4, който днес го ъпдейтнах от Kitkat до Lollipop.
Имам следният проблем - след ъпдейта, таблета стана по-бавен, повечето приложения не вървят толкова гладко (мазно), както преди, а и батерията дърпа повече.

Имам 2 въпроса.

1) Ако направя factory reset, ще се оправи ли това лагване и засичане, проблема с батерията (т.е ще изтрие кеша)?
2) Мога ли да върна старата версия - 4.4 през KIES, веднъж след като съм го ъпдейтнал до 5.0?

Ще съм благодарен на вашето мнение.

Samsung Galaxy Tab P-1000
Цитирай
Аксесоари
#2

1) Да, връщането на фабричните настройки би трябвало да помогне.
2) За Kies не знам, но с Odin най-вероятно ще може.

D_coffee
Цитирай
#3

Пробвай с връщане на зводските настройки.
Цитирай
#4

А някой след ъпдейт да е имал подобни проблеми, и след това да са се оправили след factory reset?

Samsung Galaxy Tab P-1000
Цитирай
#5

@sixb0nes Аз веднага като си ъпдейтнах телефона (Samsung GALAXY S4) до 5.0.1 веднага направих factory reset даже 2 пъти.И след това нямам никакви проблеми.
Цитирай
#6

(2015-08-11, 10:20:34)sixb0nes написа:  А някой след ъпдейт да е имал подобни проблеми, и след това да са се оправили след factory reset?

Почти винаги след ъпдейт се появяват подобни проблеми и почти винаги ресета оправя нещата.  Smile

D_coffee
Цитирай
#7

Да, ама не се оправи.. Фб сече, Мортал Комбат сече, браузването сече, изобщо много зле. Фактори ресет направих, изтрих кеша, пак същото... Защо е толкова бъгав тоя ъпдейт?

Samsung Galaxy Tab P-1000
Цитирай
#8

При мене не е пробвай с Odin да и върнеш старата версия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)