Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Затъмняване на екрана след повикване - дразнещ проблем
#1

Здравейте,след вкарване на фабрични настройки при повикване екрана се затъмнява. Знам, че телефона има такава функция, но тя се задейства когато телефона се доближи до ухото. При мен е много дразнещо, защото още като набера извибрирва два пъти и екрана спира, и повече не светва. За да прекратя разговора трябва да го събудя.

LG G3
Цитирай
Аксесоари
#2

Никой ли не се е сблъсквал с такъв проблем?

LG G3
Цитирай
#3

Това ная вероятно е от сензора за близост. Имаш ли протектор.

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай
#4

Аз и преди имах протектор. Получи се след фабрични настройки. Забелязах и друго - след всеки разговор екрана ми се заключва, и функцията за автоматичен отговор при приближаване до ухото не се активира.

LG G3
Цитирай
#5

Прилича на проблем със сензора за близост.

Huawei P30 Pro / Moto Z







Цитирай
#6

Проблема не е технически. Днес пак вкарах фабрични настройки и първите два часа си работеше добре, но след това пак започна да заспива. Интересно, че и когато рестартирам телефона първите няколко минути си работи добре. Да уточня, че съм се заблудил - автоматичният отговор при приближаване до ухото си работи.

LG G3
Цитирай
#7

От протектора
Цитирай
#8

(2015-08-23, 17:24:44)oxy2 написа:  От протектора
Не е от протектора. По-горе съм писал. Той изобщо не закрива сензорите.

LG G3
Цитирай
#9

Знам ли, да не си си играл с настройките в скритото меню?

_- LG G3 D855 Titanium -_
Цитирай
#10

Колега, свали си cpu-z и виж в графата със сензорите дали работи правилно сензора за близост. Трябва да показва 5см. когато не е закрит и 0 когато е закрит. Ако показва постоянно 0 значи или е закрит или изобщо не може да го отчете като хората.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#11

Работи си идеално. Показва 5 см. при зактиване 0. Според мен ако беше в него проблема нямаше да отваря автоматично при преближаване до ухото. Проблема е доста странен, защото при малко по дълъг разговор се заключва и екрана. И това вибриране е доста странно.

LG G3
Цитирай
#12

Този проблем ме изнервя. Ще взема да продам телефона. Ще помоля администратор, ако може да ми премести темата в Проблеми с андроид.

LG G3
Цитирай
#13

Пробвай да калибрираш сензора за близост.
Цитирай
#14

Сензора си е много добре. Ако проблема е от него, като го събудя няма да заработва нормално.

LG G3
Цитирай
#15

Реших проблема след третото вкарване на фабрични настройки, но този път не архивирах моите данни. Дано само не е временно.

LG G3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)