Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S6 Gold - Спря да се зарежда
#1
Question 

Здравейте,

собственик съм на S6 от самата му премиера и до сега винаги съм бил много доволен от него до снощи. Както винаги преди да си легна го включвам да се зарежда, но миналата вечер телефона не искаше да се зарежда изобщо (включен, изключен. в защитен режим и т.н.), дори пробвах с няколко кабела и пак без ефект. В един момент когато е изключен и включа към зарядното  ми показва празна сива батерия със светкавица, но пак се оказа, че не се зарежда самия телефон. Та накрая го оставих така изключен и вързан към зарядното за през нощта, а ефекта на сутринта нулев - включих отново и реших да пак да му натикам зарядното и хоп тръгна да зарежда, но изписва ще е напълно зареден след 5 часа и 20 минути.

Някой имал ли е подобен проблем и как евентуално бих могъл да се справям с него в бъдеще.

п.п. Предполагам един Hard Reset би го оправил, но нямах батерия да направя някакъв бекъп и да го пробвам този вариант. Просто се надявах на чудо...

Благодаря предварително и поздрави, Мартин!
Цитирай
Аксесоари
#2

Hard reset, би било решение. Изчакай го все пак да се зареди, направи си бекъп и му върни фабрични настройки.
Това с батерията се получава понякога, когато в нея не имало никакъв заряд и трябва повече време, за да започне да се зарежда.По принцип е хубаво да не я оставяш да пада под 10-15%, за да не се получават подобни проблеми.
Според мен, проблема не е сериозен.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)