Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 2 (Redmi Note 2 Prime)

Аз съм с 5.9.24 и максимално съм правил 3 часа и половина екран. С включени постоянно цял ден wi fi, 3G, синхронизиран само с Mi Account и Bluetooth + MiBand. Ако някак успеят да изкарат още 30-40 минути ще е супер
Аксесоари

(2015-10-04, 13:28:59)milstan написа:  vafla_style, моето мнение е изобщо да не го пипат китайците. Още повече, че щом ще е FDD, изобщо да не флашват нищо тяхно, да пристигне със заводския firmware. На 4пда има доста съобщения за счупен nvram след ъпдейт върху 66.66.77.00.
Или поне само да го проверят дали ще светне, без да ти го префлашват с техен ROM.

П.П. До 7 октомври китайците са в почивка, едва ли някой ще ти го прати. Аз чакам Mi4C от 29.08., още не са го пратили.

Не е така, вчера поръчах и днес в 02:04 часа са потвърдили плащането и вече го подготвят за пращане. Отделно пишат на всички поръчки че от 1 до 3 са в почивка и започват да пакетират на 4-ти. Успех с твоята пратка, дано всичко да е наред, защото гледам доста са се забавили.

Практика на Форума е теми в които се питат различни неща и вътре става качакак от въпроси и отговори да се затварят. 

Ако някой има въпрос, нека да отвори нова тема в раздела на телефона. Така ще си има отделна тема за всяко нещо.  Например отваря се тема "откъде да поръчам" и в нея ще се обсъжда само това. Ако някой има въпрос за телефона, няма да тръгне да чете тема от 30-100 страници, а ще си отвори нова тема.

Призовавам за съдействие да направим и една тема за FAQ - за въпросите които всички ни интересуват и с кратки отговори. Като каква  резликата между 2-те версии на телефона и дали и двете работят в България? Може да направя и аз темата, но ако искате да давате идеи да я допълним всички. Можете да пишете в новата тема FAQ или да ми пишете на ЛС.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)