Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 2 (Redmi Note 2 Prime)
#76

Благодаря за линка, не се сетих от там да го отворя...
Телефона определено си е оферта с тази процедура. Нека хората поръчали от въпросният търговец, като им пристигне да кажат как е? Също за нашия регион кой модел трябва да е FDD ли?

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Аксесоари
#77

Да, FDD трябва да е.Ще пиша когато ми пристигне телефона, на мен много ми помогна @TyRsEn за покупката на телефона, за което съм му благодарен.
#78

Здравейте!

Днес пристигна телефонът, сутринта в 09:30. Доставката от Китай излезе 4 дни. До сега имах работа и не ми е останало време да разгледам телефона подробно. Добро впечатление ми направи търговецът, пратката беше много добре опакована и като бонус подаръци получих два протектора за екрана, заден бъмпер и кабел OTG. Има и преходник за зарядното за нашия стандарт. На пръв поглед телефонът изглежда солидно направен, по-късно ще му сложа и новия софтуер от сайта на Xiaomi.

Поздрави!

HTC Magic -> Samsung Galaxy Nexus -> Xiaomi Redmi Note 2 Prime -> Xiaomi Redmi Note 4X -> Samsung Galaxy J7 (2017) -> Xiaomi Pocophone F1 -> Xiaomi Poco F3 8GB
#79

Честит!

Ще чакам още отзиви да дадеш.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
#80

Аз искам да си поръчам 32 гб версия, гледах я в Етоталк, обаче има само бяла и искат отделно пари за сума ти неща, дори за USB кабел?? То зарядното не включва ли USB кабел?
Някой знае ли надежден търговец за 32 гб, черен, и да пристига от Европа с EU direct, или тази DHL врътка през Англия?
#81

Все още няма цвят различен от бял независимо дали е 16 или 32GB
#82

В алито има черни задни капаци, както каза колега по-горе

Pixel XL / Android 9 Pie
#83

Има, ама не са оригинални, а original style. Кой го знае как ще стои -  може да не се закопчава хубаво да хлопа, тропа и пр 
Аз от както съм го взел моя се оглеждам за черен, но момента няма
#84

Здравейте!

След като получих телефона го флашнах с последния софтуер. Използвах последната версия - MIUI 7 v5.9.2 от сайта на ****, която е мултиезична и поддържа Български език. Андроидът е версия 5.0.2, има Google Play. Инсталирал съм доста приложения и засега всичко работи нормално. Нов съм в света на MIUI и в момента разучавам какви екстри има. Батерията още не съм я тествал колко държи. Екранът е добър, малко цветовете са ми странни, предполагам защото минавам от AMOLED на IPS екран.

Поздрави!

HTC Magic -> Samsung Galaxy Nexus -> Xiaomi Redmi Note 2 Prime -> Xiaomi Redmi Note 4X -> Samsung Galaxy J7 (2017) -> Xiaomi Pocophone F1 -> Xiaomi Poco F3 8GB
#85

За колко време пристигна от датата на поръчка, не говоря за транспорта само, а кога си го поръчал?
#86

Поръчах го на 1-ви септември, пуснаха го на 4-ти. Реално процедурата по доставка с DHL почна на 7-ми, заради празниците в Китай и продължи до днес - 10-ти.

HTC Magic -> Samsung Galaxy Nexus -> Xiaomi Redmi Note 2 Prime -> Xiaomi Redmi Note 4X -> Samsung Galaxy J7 (2017) -> Xiaomi Pocophone F1 -> Xiaomi Poco F3 8GB
#87

Батерията как се държи ?
Обмислям ъпгрейд от Xiaomi Redmi 1, към Redmi note 2, но чета само негативни коментари за батерията, а тя е доста важна за решението....
Другото което ми се върти е вместо Redmi note 2 да взема Samsung Galaxy note 3 втора ръка - вървят на горе долу същите пари като нов Xiaomi...

Кое бихте избрали от 2те?

Google Pixel 5
#88

Аз съм с Xiaomi Redmi Note 4G LTE 2RAM и да ти кажа много съм доволен от батерията като разговори и изкарва по 2 дни с разговори по 3ч на ден.
#89

https://youtu.be/esO_obVqvMo?t=404 тука уж пишат, че имало ъпдейт за батерията..
#90

И аз мисля за покупката на този телефон. Притесняваме това: Display TFT (IPS) също и това за цветовете.
#91

Дисплея си е екстра според мен , имах възможност да го разгледам на живо - цветовете са много добри )) Телефонът си има всичко от което има нужда един добър смартфон Wink)
#92

Дисплея си е ок, нямам никакви проблеми с него.
#93

Благодаря за отговорите Smile
#94

(2015-09-12, 20:26:32)niki-25 написа:  Аз съм с Xiaomi Redmi Note 4G LTE 2RAM и да ти кажа много съм доволен от батерията като разговори и изкарва по 2 дни с разговори по 3ч на ден.

Навсякъде където гледох и четох казват, че батерията на Redmi Note 2 е доста по-зле от тази на 4G LTE версията... не знам, мен това ме кара да се чудя..

Google Pixel 5
#95

Здравейте!
От както си купих телефона имам проблем с Маркета.
Постоянно като искам да си инсталирам нещо ми изписва,че приложението е голямо и иска да го инсталира само през WIFI ?
Аз махам отметката за wifi и продължавам с мобилния интернет и то като тръгне да инсталира пак ми изписва, че търси wifi ?
Моля помогнете?
#96

(2015-09-14, 21:14:21)radiboi написа:  Здравейте!
От както си купих телефона имам проблем с Маркета.
Постоянно като искам да си инсталирам нещо ми изписва,че приложението е голямо и иска да го инсталира само през WIFI ?
Аз махам отметката за wifi и продължавам с мобилния интернет и то като тръгне да инсталира пак ми изписва, че търси wifi ?
Моля помогнете?

Така, отиди в downloads, тва ти е една зелена иконка с стрелка надолу и вътре в нея даваш options, от там задаваш да не те ограничава при теглене през мобилни данни. Колкото за батерията , с последния мултиром 5.9.11 съм, цял ден съм на включен wifi, 4g, говорил съм към 15 мин , слушах и музика към 30 мин и се прибрах с 35% заряд. Екрана беше поне 4 часа включен, яркостта ми е към 40%. Телефона няма забележки, батерията е на ниво. Смело мога да твърдя че за тези смешни пари, които струва няма аналог!

Xiaomi Mi 11 Lite 5G
#97

(2015-09-14, 22:10:39)disappear84 написа:  
(2015-09-14, 21:14:21)radiboi написа:  Здравейте!
От както си купих телефона имам проблем с Маркета.
Постоянно като искам да си инсталирам нещо ми изписва,че приложението е голямо и иска да го инсталира само през WIFI ?
Аз махам отметката за wifi и продължавам с мобилния интернет и то като тръгне да инсталира пак ми изписва, че търси wifi ?
Моля помогнете?

Така, отиди в downloads, тва ти е една зелена иконка с стрелка надолу и вътре в нея даваш options, от там задаваш да не те ограничава при теглене през мобилни данни. Колкото за батерията , с последния мултиром 5.9.11 съм, цял ден съм на включен wifi, 4g, говорил съм към 15 мин , слушах и музика към 30 мин и се прибрах с 35% заряд. Екрана беше поне 4 часа включен, яркостта ми е към 40%. Телефона няма забележки, батерията е на ниво. Смело мога да твърдя че за тези смешни пари, които струва няма аналог!

Нямам такава иконка?
disappear84 
#98

(2015-09-15, 06:37:40)radiboi написа:  
(2015-09-14, 22:10:39)disappear84 написа:  
(2015-09-14, 21:14:21)radiboi написа:  Здравейте!
От както си купих телефона имам проблем с Маркета.
Постоянно като искам да си инсталирам нещо ми изписва,че приложението е голямо и иска да го инсталира само през WIFI ?
Аз махам отметката за wifi и продължавам с мобилния интернет и то като тръгне да инсталира пак ми изписва, че търси wifi ?
Моля помогнете?

Така, отиди в downloads, тва ти е една зелена иконка с стрелка надолу и вътре в нея даваш options, от там задаваш да не те ограничава при теглене през мобилни данни. Колкото за батерията , с последния мултиром 5.9.11 съм, цял ден съм на включен wifi, 4g, говорил съм към 15 мин , слушах и музика към 30 мин и се прибрах с 35% заряд. Екрана беше поне 4 часа включен, яркостта ми е към 40%. Телефона няма забележки, батерията е на ниво. Смело мога да твърдя че за тези смешни пари, които струва няма аналог!

Нямам такава иконка?
disappear84 

Ако си с мултиезичен ром ти е Изтегляния, намира се в папка Инструменти , по дефиниция.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G
#99

(2015-09-15, 07:29:46)disappear84 написа:  
(2015-09-15, 06:37:40)radiboi написа:  
(2015-09-14, 22:10:39)disappear84 написа:  
(2015-09-14, 21:14:21)radiboi написа:  Здравейте!
От както си купих телефона имам проблем с Маркета.
Постоянно като искам да си инсталирам нещо ми изписва,че приложението е голямо и иска да го инсталира само през WIFI ?
Аз махам отметката за wifi и продължавам с мобилния интернет и то като тръгне да инсталира пак ми изписва, че търси wifi ?
Моля помогнете?

Така, отиди в downloads, тва ти е една зелена иконка с стрелка надолу и вътре в нея даваш options, от там задаваш да не те ограничава при теглене през мобилни данни. Колкото за батерията , с последния мултиром 5.9.11 съм, цял ден съм на включен wifi, 4g, говорил съм към 15 мин , слушах и музика към 30 мин и се прибрах с 35% заряд. Екрана беше поне 4 часа включен, яркостта ми е към 40%. Телефона няма забележки, батерията е на ниво. Смело мога да твърдя че за тези смешни пари, които струва няма аналог!

Нямам такава иконка?
disappear84 

Ако си с мултиезичен ром ти е Изтегляния, намира се в папка Инструменти , по дефиниция.
disappear84 намерих го, стана! Супер си!
Сега пък не мога да подкарам инфрапорта и да бъзикам телевизора? Някъкви идеи?

Някой собственик да каже със сигурност телефона дали има или няма NFC?
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)