Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скриване на моя номер
#1

Здравейте колеги! Днес опитах да скрия моя номер т.е. отсреща да не ме виждат.Доста се порових из настройките, но идентификация на повикване не намерих.С Flyme 4.2.8.2 I съм.Моля за мнения.

Samsung galaxy GTi7500 Samsung galaxy nexus Meizu MX4 Redmi 3pro Huawei nova Redmi Note 5 MI 8 POCO F3 Samsung galaxy a52s
Цитирай
Аксесоари
#2

#31#<номера който търсиш>
Цитирай
#3

Само виваком имат тази опция.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#4

Опцията трябва да е активирана от оператор. Ако си на Мтел активирането е на *88.
На Теленор в офис го активирах. Заявяваш, че искаш да ти се активира CLIR.
На Виваком не знам как е.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#5

На виваком не трябва да се активира независимо от картата дали е на такса или предплатена, #31# пред номера и това е.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#6

Имa си и отделнa опция в Нaстройки нa обaждaния-Допълнителни опции-Покaзвaне нa моя номер
При всеки телефон е рaзлично.Ето скрийнове от моя:
[Изображение: 4b73354ad1c7e8dc28df4464c1ce3b77.jpg]
[Изображение: 2f991587040c3d0ab7d7a20b1264f8d0.jpg]
[Изображение: 3101bbb74f745aee97433a46999cc580.jpg]

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#7

Тази опция няма да върши работа, ако не се обадиш на оператор (теленор/мтел) да активираш услугата, за вивата не е необходимо.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#8

Само да поясня , че при Мейзу тази опция за скриване / показване на номера я няма . Аз бях с активиран CLIR на Теленор , и на всеки на който позвънявах , му излизаше непознат номер . Наложи се да отида в офис и да деактивирам CLIR . Малко е тъпо това , че китайците не са сложили тази опция , но не е болка за умиране .
Цитирай
#9

Малко си в грешка. В указателя си я има настройката
Цитирай
#10

Колега , би ли снимал къде е тази настройка , понеже при мен я няма . Със последната стабилна версия на Флайм съм . При мен тази настройка я няма .
Цитирай
#11

   
   
Цитирай
#12

Това в 4.2.8.2.I го нямам!Нито в общите настройки,нито в настройките на тел. указател.

Samsung galaxy GTi7500 Samsung galaxy nexus Meizu MX4 Redmi 3pro Huawei nova Redmi Note 5 MI 8 POCO F3 Samsung galaxy a52s
Цитирай
#13

Аз също го нямам, и аз съм със 4.2.8.2.I , за това накарах колегата да снима, явно в лолипоп са я сложили тази настройка, което е добре.
Цитирай
#14

Аз съм с лолипоп . Преди това не съм обърнал внимание.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)