Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с възпроизвеждане на видео
#1

Здравейте,пускам тема с моя проблем с надежда да го оправя с ваша помощ.Проблема е свързан с възпроизвеждането на видео.Не ми се отварят никакви клипове в ютуб,както и тези,които аз съм заснел с телефона (пише неподдържан файл). След рестарт или изчистване на кеша на приложението видеоплеър се оправя,но само за кратко време и след това започва пак.Някакви идеи какъв може да е проблема?Ще приложа две снимки за да добиете представа
п.с. в последно време малкия разбойник си играе доста с телефона ми и гледа клипове,та той откри проблема,но може и той да го е направил Visslar


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
Аксесоари
#2

Така, като гледам ще е по-лесно да се направи хард ресет,от колкото да търсим от какво точно е проблема.Кога точно се появи този проблем? Възможно е и дадено приложение да го прави. Според мен хард ресет ще го оправи, но ако пак го има може да се наложи да се префлашне на ново фърмуера.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#3

Абе сега съм на море,но като се прибера ще го форматирам,незнам от кога се появи проблема,но скоро бях инсталирвал МХ плеър и adobe flash плеър(заради делфина),но съм ги изтрил отдавна.
П.с колкото до колегата Глобъл му пожелавам сонито му да е поне толкова издържливо,колкото G2.Просто това е първия ми по-сериозен "проблем" с телефона

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#4

@koprio преди ресета можеш да влезеш в настроики, намери си видео плеъра и приложението ю-тюб и им изчисти данните и кеша, ако и тогава не се оправи можеш да го ресетнеш.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#5

Същата работа и при мен се получи преди месец , но изчистих данните ,кеша и се оправи.

Славия София 1913
Цитирай
#6

Пробвал съм с изчистването на кеша и данните,оправяше се,но на другия ден пак зацикляше.Сега пробвах и нищо не се получи,оправи се само с рестарт
----------------------------------------
Сега пак се получи не искаше да ми отвори мой клип,но пробвах с МХ плеъра и стана.Нещо стоковия плеър се ебава.....

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#7

Имум същия проблем неподуржад вид файл що за глупост след рестарт се оправя няма секи път да го рестартвам моля за помощ Smile мерси много

صثقفعSamsung Galaxy S7 Blackصثقفع
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)