Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Връщане към Kitkat
#1

Телефона ми се държи странно след ъпгрейда към лолипоп. Бях направил тема и видях, че не е само при мен. Можете ли да ми спестите малко време в търсене на кое и как като ми кажете какво трябва да направя ? Благодаря ви предварително Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Направи ли хард ресет след ъпдейта?
Цитирай
#3

Под хард ресет връщане към фабричните настройки ли се има предвид ? Angel
Цитирай
#4

Да.

D_coffee
Цитирай
#5

Не съм правил. Ще направя и ще пиша резултата.

Направих. Същата работа. Почвам да се чудя дали не е хардуерен проблем. Натискам примерно "r" на клавиатурата излиза ми z и някакви все такива от време на време. Направих тестовете на тъчскрийна. Всичко мина добре единия път, другия път ми маркираше в няколко милиметра в страни от пръстта. Понякога като натискам бутона за назад ми отваря гугъл и все едни такива супер дразнещи странности. То всъщност когато това се случи използването на телефона става почти невъзможно. 
Та как да върна към kitkat за да съм сигурен преди да го занеса в сервиз ? В гаранция е телефона , на няколко месеца е.
Цитирай
#6

Ако имаш опция за работа с ръкавици виж да не активирана, тогава дисплея става много чувствителен и може да прави магарии.

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#7

Телефона няма такава опция.
Цитирай
#8

Пробвай с друг ром.
Цитирай
#9

(2015-08-20, 17:05:42)lubomirsb написа:  Телефона ми се държи странно след ъпгрейда към лолипоп. Бях направил тема и видях, че не е само при мен. Можете ли да ми спестите малко време в търсене на кое и как като ми кажете какво трябва да направя ? Благодаря ви предварително Smile

Първо сваляш този ftf файл: https://drive.google.com/file/d/0Bx_VRJT...44SWM/view
После сваляш и инсталираш Flashtool от тук: http://www.flashtool.net/downloads_windows_prev.php
Накрая следваш тази инструкция за флашване на ftf-a с Flashtool: https://forum.androidbg.com/showthread.p...#pid216931
Цитирай
#10

Благодаря ! Ще пиша след като пробвам. Само да попитам дали ми пада гаранцията след това ? Някой знае ли ?
Цитирай
#11

Не, не пада.
Цитирай
#12

Всичко мина по мед и масло. Само последните 2 стъпки не ги направих 
"
  • След това включете Uknown scources и USB Debugging (от Settings/Applications/Development)
"

Не намирам изобщо къде е това. Нужно ли е ?
Цитирай
#13

Не е задължително, но иначе това е една (Отстраняване на грешки - USB Debugging) от опциите в меню, което ще се появи след няколко (7) броя докосвания върху "Номер на компилация" в Настройки \ Всичко за телефона \ Номер на компилация.
След това, меню Програмист ще се появи над меню Всичко за телефона, където е и опцията "Отстраняване на грешки" (USB Debugging). Това е опция за потребители, които ще преминават към руут, промяна на системни настройки и т.н., която не е необходима за  иначе ежедневното ползване на телефона.
Неизвестни източници (Uknown scources) е опция в Настройки \ Сигурност, с което става възможно инсталирането на приложения, свалени на картата или вътрешната памет на телефона, свалени преди това от компютър или Интернет,но към която опция ще бъдете насочени автоматично, при опит за инсталиране на такова "външно" приложение.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)