Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство]-.¸¸.·´¯ Методи за отключване на блокиран телефон с п?
#26

Мммм, бих добавил и Cerberus като опция за заключване/отключване на телефона. Най-лесно става с пуснат нет и от сайта. Но и смс команда върши работа.

Търся си неработещи скенери!!! За връзка пишете на лично съобщение.
Цитирай
Аксесоари
#27

mitkoz написа:С Galaxy nexus съм и един приятел без да иска го блокира знам си google акаунта но немога да вляза в настроиките и да си пусна wifi 3g нямам знам си и патерна но не се подава за да го напиша пробвах с всичко горепосочено но не става телефона направи recovery изтри всичко но продалжава да иска акаунта и е блокиран моля за помощ...
най-вероятно си задал опцията да възстановява информацията за телефона, инсталирания софтуер и настройките от гугъл акаунта ти. влез в него и оправи, каквото има за оправяне.

Lex
Цитирай
#28

Здравейте!
Забравих си фигурата за отключване и не си знам имейла и паролата някой ако може да ми помогне да ми пише аз съм с Prestigio MultiPhone 4300 DUO. Мерси предварително!
Цитирай
#29

Здравейте, синът ми блокира своя Alcatel one touch star - забравил си фигурата за отключване, както и gmail -a. Твърди, че си помни само паролата, но и това не е съвсем сигурно. Имаме още две устройства, в които се е регистрирал, но там акаунтите му са други. Хубавото е, че има включен нет и може да се получават повиквания, включително и от скайп. Моля да ми кажете как да отключим телефончето без да се налага да го преинсталираме. Благодаря предварително !!! Lock
Цитирай
#30

iren_1971 написа:...Моля да ми кажете как да отключим телефончето без да се налага да го преинсталираме. Благодаря предварително !!! Lock

Въвежда си email (даже той по подразбиране би трябвало да му го изпише) и ще му иска паролата, а щом си я знае - въвежда си я и си го отключва.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#31

centur написа:
iren_1971 написа:...Моля да ми кажете как да отключим телефончето без да се налага да го преинсталираме. Благодаря предварително !!! Lock

Въвежда си email (даже той по подразбиране би трябвало да му го изпише) и ще му иска паролата, а щом си я знае - въвежда си я и си го отключва.

За съжаление не му го изписва по подразбиране и предложения начин не става. Има ли начин да го намерим това потребителско име/имейл някъде - да се влезе във паметта на телефона не чрез екрана, а чрез компютъра или в някаква база данни извън него ?
Цитирай
#32

iren_1971 написа:За съжаление не му го изписва по подразбиране и предложения начин не става. Има ли начин да го намерим това потребителско име/имейл някъде - да се влезе във паметта на телефона не чрез екрана, а чрез компютъра или в някаква база данни извън него ?

За пръв път чувам за подобно нещо. Когато някой шаблон е блокиран многократно после ти иска Gmail и паролата - като на екрана ти показва Gmail-а, а ти само трябва да си попълниш паролата. Освен, ако не си се опитвал да влезеш с друг Gmail, а не този, който е бил на телефона.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#33

centur написа:
iren_1971 написа:За съжаление не му го изписва по подразбиране и предложения начин не става. Има ли начин да го намерим това потребителско име/имейл някъде - да се влезе във паметта на телефона не чрез екрана, а чрез компютъра или в някаква база данни извън него ?

За пръв път чувам за подобно нещо. Когато някой шаблон е блокиран многократно после ти иска Gmail и паролата - като на екрана ти показва Gmail-а, а ти само трябва да си попълниш паролата. Освен, ако не си се опитвал да влезеш с друг Gmail, а не този, който е бил на телефона.

И така да е, можете ли с нещо да ми помогнете?
Цитирай
#34

iren_1971 написа:И така да е, можете ли с нещо да ми помогнете?

Щом не си знаеш email и паролата на устройството - wipe data през recovery е решението.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#35

centur написа:
iren_1971 написа:И така да е, можете ли с нещо да ми помогнете?

Щом не си знаеш email и паролата на устройството - wipe data през recovery е решението.


Благодаря много!!! Остава да ми кажете и къде е това recovery Tooth Сигурно вече Ви стана ясно, че пише майката на момчето, която е тотално технически некомпетентна. :capitulation: И все пак много благодаря :thumbup: Smile
Цитирай
#36

iren_1971 написа:Благодаря много!!! Остава да ми кажете и къде е това recovery Tooth Сигурно вече Ви стана ясно, че пише майката на момчето, която е тотално технически некомпетентна. :capitulation: И все пак много благодаря :thumbup: Smile

При изключен телефон (ако трябва да се извади сложи батерията, но без повече опити за включване) се прави следното:

1. Натискат се и се задържат (едновременно): бутона за увеличаване на звука + home бутона (централното копче) копчето за включване/изключване, докато влезе в recovery режим (на екрана ще се появят едни редове с текст така да се каже).
2. С бутоните за звука се мести маркера (маркира в синьо, на който ред е) върху онзи ред, на който пише wipe data/factory reset, а с home бутона се потвърждава действието.
3. Пак с бутоните за сила на звука се мести маркера върху надписа Yes, - wipe data.... по същия начин се потвърждава с home бутона.
4. След като приключи се натиска Reboot system now или другия вариант е вадене/слагане на батерията (или продължително задържане на копчето за включване/изключване за около 10 - 15 секунди).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#37

Аз ползвам samsung galaxy s7500 и за него пише, че е volume up+volume down+home+power натискам го и ми се рестартира телефона направих и други някакви комбинации . . снимами екрана, рестартира се изкл. се :facepalm: :facepalm: :facepalm: .. само не ми излиза менюто какво да правя... :wall:
Цитирай
#38

Колега при изключен телефон ли го правиш?


Цитирай
#39

Здравейте отново, но не бях запозната с правилата на форума и много се извинявам. Сега бих искала да споделя проблема си с вас. Значи ползвам телефон LG Optimus L7 един ден братовчед ми се е мъчил да ми го отключи, но понеже не ми знае комбинацията го е блокирал и сега ми иска Gmail но не го помня пробвах няколко email, но нито един не стана питахме в сервиз и там ни казаха, че няма друг начин освен преинсталиране. но проблема е, че има много важни снимки вътре. Пробвах да свържа телефона към комютъра, но ми излиза прозорец "Този хардуер не може да се инсталира". Чудя се при преинсталацията на телефона няма ли опция, която да не изтрие файловете.Също така забравих да спомена, че снимките са в телефона а не в картата.
Цитирай
#40

1. Снимките ще си заминат.
2. В раздела на твоя телефон има теми за преинсталиране на стоков ROM, както и драйвери в тези теми.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#41

А също така искам да попитам дали като се изтрият като преинсталирам телефона после ще мога да ги възтановя понеже изтеглих една програмка за Android, която възтановява изтрити файлове
Цитирай
#42

Няма да можеш.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#43

Защо не тръгва да се преинсталира гледах и клипове как се преинсталира моят модел телефон и натиснах каквото е нужно за да ми излезе менюто за преинсталиране но нищо не става просто телефона се рестартирва
Цитирай
#44

аз имам проблем с таблет привилег, при включване излиза менюто за вход в гугъл, но не е включен интернета и от лаптопа при опит за изпратя какото и да е за настройките излиза че не намира устройството, ако сложа карта за интернет от нея дали ще тръгне интернета или има ли вариант да вляза с кабела през лаптопа и да премахна паролите или да възстановя заводските настройки
Цитирай
#45

Здравейте
Моля за помощ как да избегна reboot и зауба на всички данни и контакти. Забравих си пин-а за телефона (не за сим картата). Телефона ми е Samsung Galaxy S3 I9300.
Предварително благодаря!
Цитирай
#46

Ако си пуснала USB Debugging - има малка вероятност да стане. Но ако не си, ще трябва reset

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#47

spusak написа:Здравейте!
Дъщеря ни блокира телефона на съпругата и сега само може да приема обаждания.
Проблема е следния: Имаше въведено заключване на екрана с точки и да се прави фигура. Дъщерята е правила доста погрешни опити и е блокирал. Може само да приема обаждания, но не и да се направи, или види нещо друго от менюто.Сега иска имейл адрес за възстановяване. Проблема е, че не се помни какъв точно имейл и парола са въведени в началото при закупуването на телефона Sad
Има ли начин да се оправи?
Благодаря на отзовалите се!

spusak написа:Сега развитието е следното: открихме имейла, но без паролата. Сменихме паролата чрез алтернативния имейл. Влизаме в имейла чрез компютъра, но телефона не възприема паролата. Да не би да помни старата парола? Най-вероятно е така, защото телефона е офлайн...
Съвети за разрешаване?


Ура! Rock Успяхме да вкл. мобилния интернет и с помощта на 3 точка от първия пост проблема е разрешен. Благодарности на автора! :bow: :bow: :bow:

Моля, не пускай поредни мнения!
Аз имам същия проблем, ако можете и на мен да помогнете. Не си помня emaila Sad
Цитирай
#48

без имейла няма как да стане...фактори ресет от рековъри ....напиши си модела на телефона :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#49

Здравейте! Имам един проблем телефона ми се блокира и за да го отключа ми иска gmai, но не го помня. Можете ли да ми помогнете? Благодаря предварително Smile
Цитирай
#50

rado__8 написа:без имейла няма как да стане...фактори ресет от рековъри ....напиши си модела на телефона :thumbup:
ами Huawei
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)