Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство]-.¸¸.·´¯ Методи за отключване на блокиран телефон с п?
#76

Не те разбрах...ти направи ли factory reset...защото се обърках,казваш
Цитат: а с ресет ми се върти 2 часа и нищо..
после казваш
Цитат: Моля за помощ и ако стане без ресет ще е супер


ресет и factory reset е едно и също...

Така по същество....имаш ли интернет включен когато си пробвала да вкараш акаунта....ти не си го помниш или го знаеш ,а телефона не ти го приема...питам те защото след ресета ,ако си направиш нов акаунт ще си изгубиш контактите....обаче ако го знаеш ще ти се възстановят...фактори ресет се прави така

http://www.youtube.com/watch?v=8WdnHNaPCL8

той задържа трите бутона и после избира data factory reset .... след това даваш веднъж назад и reboot

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари
#77

Извинявам се обърканото писание ... Значи , знаем акунта , но не го приема , картата която е в телефона има интернет . Аз влезнах в това меню с двата бутона - за старт и за увеличаване на звука -отивам на фактори ресет и пак със старт бутона потвърждавам и както казах вече излиза андроичето и се върти дълго време без развитие. А сега влезнах с трите бутона и отидох на най-долното - което при мен е рестор избрах със старт бутона и пак същото андроитче се върти дълго време без никакво развитие =(
Цитирай
#78

ivetkaaaa написа:Извинявам се обърканото писание ... Значи , знаем акунта , но не го приема , картата която е в телефона има интернет . Аз влезнах в това меню с двата бутона - за старт и за увеличаване на звука -отивам на фактори ресет и пак със старт бутона потвърждавам и както казах вече излиза андроичето и се върти дълго време без развитие. А сега влезнах с трите бутона и отидох на най-долното - което при мен е рестор избрах със старт бутона и пак същото андроитче се върти дълго време без никакво развитие =(

Справих сееееее , контактите не мога да ги намеря за сега , но поне телефона тръгна. Благодаря много за помощта , без вас нямаше да се справя!!!
Цитирай
#79

Таблет Samsung galaxy tab 8.9.Бутоните за промяна на езика на въвеждане не работят и немога да въведа паролата за отключване.Моля за съвет.
Цитирай
#80

Имаш два варианта...

Да пробваш от компа да си промениш паролата в езика на който е таблета,което малко ме съмнява,че ще стане и трябва да има интернет включен...

Другия е да му направиш Factory reset от Recovery и да си инсталираш всички приложения на ново

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#81

Здравейте, имам нужда от помощ. Днес докато си работих на телефона Samsung galaxy nexus ми блокира. Рестартирах го и от тогава не мога да вляза в него. Всъщност дава ми да въведа пин кода на телефона уж тръгва и след това забива. Опитах се да вляза в recovery mode, но ми изписва следното:
Старт, след това Android и от долу Downloading.....Do not turn off target!!! Нито мога да скролвам, нищо. Моля някой ако има идея какво да направя преди да го тресна в стената да сподели
Благодаря предварително
Цитирай
#82

Nasinda написа:...Опитах се да вляза в recovery mode, но ми изписва следното:
Старт, след това Android и от долу Downloading.....Do not turn off target!!! Нито мога да скролвам, нищо. Моля някой ако има идея какво да направя преди да го тресна в стената да сподели
Благодаря предварително

Преди да го пратиш в стената е добре да кажеш дали си задържал правилно бутоните за влизане в recovery режим, които са Vol+ и Power, а не Vol- и Power както ти си направил в случая!

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#83

Влязох най-накрая - дадох му рекавъри моде и след това ми изписа без команда. И пак на никъде :o
Цитирай
#84

Nasinda написа:Влязох най-накрая - дадох му рекавъри моде и след това ми изписа без команда. И пак на никъде :o

Смени му ROM-а: https://www.androidbg.com/forum/forum88-...nexus.html

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#85

Благодаря за бързата реакция - справих се Smile :cheers:
Цитирай
#86

Здравейте, имам smasung galaxy s3 mini на който не му помня парола за отключване на екрана. Заключен е с букви и цифри. Знам gmail-a.
Кажете ми как да го отключа без да го резетвам, че има доста важни неща вътре.
Предварително Благодаря.

Omnia 1, Sony Ericsson Satio, Omnia 2
 Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4, Prestigio pap4044, Samsung Galaxy S3 NEO, SGS S5
Цитирай
#87

Ако говориш за заключване на екрана с парола ПИН ....не знам как да го отключиш без ресет...какво имаш важно....ако са снимки ще ти останат,контактите ще се възстановят....приложенията гугъл ще ги възвърне ,но само приложенията без данните....щом знаеш акаунта пробвай да сгрешиш много пъти и дано ти поиска акаунта,в което се съмнявам и гледай да има интернет на телефона защото няма да може да се потвърди паролата на акаунта

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#88

Като вляза в сайта и се опитам да сваля проложение не ми позволява понеже не съм влязъл през гугъл плей магазина,а аз няма как да вляза понеже е блокиран и няма нет,а телефонът ми е prstigio PAP4322DUO и незнам как да да го ресетна
Цитирай
#89

Аз нищо не разбрах....за кой сайт говориш :huh2:

Да не би да се опитваш от тук да сваляш нещо [Изображение: 8f42a858a4f932f7.png]

Ако е така то се сваля на телефона ,ако си с един и същ gmail акаунт на компа и на телефона и трябва да имаш нет задължително на телефона....инсталира се дистанционно....ако искаш ръчно да си инсталираш някое приложение ми кажи да ти дам apk и да ти кажа как да го инсталираш

Ресет се прави така

Цитат:How to perform Factory Data Reset?

You can do it as follows:
Settings > Backup & Reset > Factory Data Reset > Erase All Data

Тук можеш да разбереш всичко за телефона ти....скролни на долу и чети

http://www.prestigio.com/catalogue/Multi...ct-support

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#90

здравейте забравих паролата на тела и го блокнах иска ми имейл и парола,пиша си gmail ла и паролата обаче нищо не става моля помогнете :/ :/
Цитирай
#91

и дали може да питам в Глобула откъдето си купих тела да ми кажат истинската парола за Гугъл която иска телефонът


[note=centur]8. Публикуването на няколко поредни мнения в рамките на 48 часа едно от друго не се разрешава. Редактирайте първото![/note]
Цитирай
#92

Няма да стане с Глобул...ако си напишеш и телефона ти какъв модел е ще си златен Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#93

Имах си фигура за отключване на екрана и обаче един фр реши да си играе и не я нацели и сега ми иска и-мейл и парола и нищо не става каквото и да въведа и ми дава само спешно повикване МОЛЯ ВИ ПОМОООЩ
за ZTE Grand X pro става дума
Цитирай
#94

vakanciqta написа:Имах си фигура за отключване на екрана и обаче един фр реши да си играе и не я нацели и сега ми иска и-мейл и парола и нищо не става каквото и да въведа и ми дава само спешно повикване МОЛЯ ВИ ПОМОООЩ
за ZTE Grand X pro става дума
Трябва да му направиш hard reset (заводски настройки) ето ти инструкции...преди това пробвай да си вкараш gmail-а с включен интернет ,ако не стане ето



http://hard-resets.com/zte-grand-x-pro-hard-reset/


With the phone off, press the Volume Down and Power keys at the same time.
When you see the Android logo, hold the Power Up and the Power keys for a moment.
In the resulting menu, again select Factory Reset and then Erase Everything.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#95

Здравейте, синът ми има Sony E dual 1605.Блокирал е екрана на телефона с някакъв код, дето и той не помни. Може ли по някакъв начин да се отключи?Вътре няма нищо важно , може би някои снимки от морето.
Опитах се многократно да въведа правилната парола,но не се отключва. Има ли изход от ситуацията?
Цитирай
#96

Sony E dual 1605 Factory reset


Switch off your Xperia E Dual.- Изключваш телефона

Press and hold the power+ volume up buttons for 10-15 seconds.- задържаш Power бутона и Увеличаване на звука

Release the buttons when phone vibrates and the android logo appears on the screen.- Пускаш като извибрира и видиш логото на Android

Select the desired options of hard reset or factory reset using the volume up and down buttons.- отиваш със бутоните за звука на factory reset

Press power button to confirm the selected option of factory reset.-натискаш веднъж Power бутона за да потвърдиш командата

Wait for a few minutes before your phone restarts automatically after the completion of the process.-чакаш около 5 мин да зареди системата

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#97

Задържах Power бутона и за увеличаване на звука заедно няколко пъти, но единствено се включва екрана и си иска паролата, въобще не влиза във factory reset.Какво да правя?
Цитирай
#98

Телефона трябва да е Изключен за да стане.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#99

Да при изключен телефон натискам едновременно двата бутона и не влиза в factory reset.
Да махна ли и батерията, вече не знам какво да направя?
Цитирай

Освен паролата , изписва долу в ляво-безопасен режим.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)