Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство]-.¸¸.·´¯ Методи за отключване на блокиран телефон с п?

Да. Премахни батерията първо за 20-30 секунди, след това я сложи и натисни ПЪРВО бутона за увеличаване на звука и след това захранващия бутон. След това следваш стъпките, които rado__8 е написал. Smile

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
Аксесоари

опитах и въпреки това пак се рестартира :mad:


edit: винаги, когато натисна power бутона и Увеличаване на звука излиза sony, а не android!!! Android
Цитирай

Здравейте! Имам следният проблем и не мога да се справя с него вече цяла седмица. Надявам се вие да успеете да ми помогнете.
Със Sony xperia z2 съм от скоро и се разрових тук там в менюто. Видях опцията за отключване на телефона с собственият образ, чрез предната камера и реших да го изпробвам. Включих функцията и ми поиска пин код за всеки случай, ако не ме разпознава винаги. Въведох пин кода, потвърдих го повторно и всичко се получи.
Сега обаче като не ме разпознае три пъти от три поредни опита ми иска пин кода и не ми го приема.
Искам да премахна опцията да се отключва с образа ми, но ми изисква пин код; опитах да върна заводските настройки, но пак ми иска този пин код.
Какво ще ме посъветвате да направя, тъй като не съм много вещ със смарт телефоните?
Благодаря предварително!
Цитирай

Deportivo написа:Здравейте! Имам следният проблем и не мога да се справя с него вече цяла седмица. Надявам се вие да успеете да ми помогнете.
Със Sony xperia z2 съм от скоро и се разрових тук там в менюто. Видях опцията за отключване на телефона с собственият образ, чрез предната камера и реших да го изпробвам. Включих функцията и ми поиска пин код за всеки случай, ако не ме разпознава винаги. Въведох пин кода, потвърдих го повторно и всичко се получи.
Сега обаче като не ме разпознае три пъти от три поредни опита ми иска пин кода и не ми го приема.
Искам да премахна опцията да се отключва с образа ми, но ми изисква пин код; опитах да върна заводските настройки, но пак ми иска този пин код.
Какво ще ме посъветвате да направя, тъй като не съм много вещ със смарт телефоните?
Благодаря предварително!
[note=Модератор]т.3 и т.10 от Правилата ! Добрия тон е приоритет в нашия Форум ![/note]
Цитирай

Ако си върнал Фабрични настройки не би трябвало да имаш никакъв пин.
Обясни как ги направи?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

rado__8 написа:Ако си върнал Фабрични настройки не би трябвало да имаш никакъв пин.
Обясни как ги направи?
Не съм върнал фабричните. Не ми позволява. В момента, в който се опитам да ги върна ми иска пин кода.
В момента мога да отключвам телефона само с образ. При три неразпознавания подред ми иска пин код. При 5 поредни грешни пин кода ме кара да изчакам 30 сек. и пак да опитам. При рестарт на телефона пак ми дава, чрез разпознаване с образ. На кратко казано -трябва да ме види, за да се отключи и то в определена осветеност, което няма как да стане всеки път и постоянно рестартирам и търся подходяща осветеност, за да ме разпознае.
Цитирай

Пробвай така! Ако не стане нямаш ли reset бутонче до мястото на SdCard ?




[video]http://www.youtube.com/watch?v=gRelLSb0vgw[/video]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Имам такъв бутон до сим картата, но и с него не става, а клипчето е за по-стара версия на андроид. Аз съм с 4.4.2. Искам да махна пина, за да променя настройките.
Цитирай

Този бутон се заддържа докато не се рестартира,а не само да го натиснеш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Здравейте,имам проблем и незнам как да го реша а именно имам таблет SurfTab breeze 7.0 сложих му код такъв от цифра до цифра и дъщеря ми да вземе да се пробва да го отключи и го блокира Rolleyes сега ми иска потребителско име (имейл) и парола а аз съм ги забравила ама никаква представа нямам,как съм се регистрирала Huh давах го на едно място да го видят но без успех ми го върнаха :facepalm: кажете моля какво да правя...от сутринта не съм станала от компа четох,разглеждах и какво ли не пробвах.през компа не става.,отзад за рестарт има една дупчица и това не става,натисках копчетата едновременно,едно след друго и т.н иииии нищо...помощ моля :wall:
Цитирай

А защо не си си записала данните на GMail: Потребителско име, парола? Smile
Щом с Reset бутона не става, явно само с потребителското име и парола ще стане...
Сигурна ли си натиснала дупчицата отзад?

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Ами таблета беше нов и когато правих там някакви регистрации,беше на немски език (преди да разбера,че има и български Big Grin ) и много не разбирах,какво правя и къде се регистрирам и защо се регистрирам...тогава пробвах с мойте имейл и парола но си спомням,че нещо не се получи и си измислях някакви докато се получи регистрацията и така не се задълбочих за тея работи тогава а сега съжелявам :wall: И сто процента го натиснах,няколко пъти Rolleyes само се рестартира и пак ми иска имейл и парола,пробвах и комбинации разни да задържам копчетата през това време нооо нищо Huh
Цитирай

А пробва ли със задържане до рестартиране?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Сега и това пробвах,задържам около 2 мин. :power: не се включва,когато спра да натискам тогава се включва :unknw:
Цитирай

@male4kapale4ka Трябва да се преинсталира телефона със стоков ROM. В раздела на твоя телефон има инструкции и важна тема как става това.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Здравейте! Имам Samsung S 3, който изведнъж отказа да приема паролата за заклчения екран. Паролата е 4 цифри. Бихте ли ми казалаи как да го отключа БЕЗ ДА ИЗТРИВАМ инфо от него (SMS, снимки, тел, S-memo writings, etc.).
Знам си gmail и парола, но не знам как да влезна чрез gmail в телефона (или аз не разбирам начина).
Има включен wi-fi.
чрез Find my Mobile не мога да регистрирам устройството
чрез Google Play директно се инсталира апликацията на тел-а без да той да светва или да се включва
чрез Android Device Manager не съм пробвала Set up Lock and Erase, защото не знам какво ще се ирейзне.

Ще ви бъда много благодарна за съдействие, че положението е напечено Dance
Цитирай

Когато вкарваш пин-а какво ти казва?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Be6i4 написа:@male4kapale4ka Трябва да се преинсталира телефона със стоков ROM. В раздела на твоя телефон има инструкции и важна тема как става това.

Става въпрос за таблет SurfTab breeze 7.0 Smile незнам как да го преинсталирам...писах там където ги произвеждат от там ми отговориха,че трябва да се нулират настройките,като задържа 3 секунди едновременно копчето за вкл.изкл. и volume- после да пусна копчето за вкл.изкл. и да задържа още 5 секунди volume- докато не ми излезе меню за нулиране на настройките.За съжаление и това не помогна,никакво меню не ми излезе просто си се включва и до там Cry
Цитирай

Цъжалявам, опитайте отново. Някакви suggestions?

П.С. Благодаря за бързата реакция Wink
Цитирай

male4kapale4ka написа:Става въпрос за таблет SurfTab breeze 7.0 Smile незнам как да го преинсталирам...писах там където ги произвеждат от там ми отговориха,че трябва да се нулират настройките,като задържа 3 секунди едновременно копчето за вкл.изкл. и volume- после да пусна копчето за вкл.изкл. и да задържа още 5 секунди volume- докато не ми излезе меню за нулиране на настройките.За съжаление и това не помогна,никакво меню не ми излезе просто си се включва и до там Cry


Копирай и постни тук това ,което са ти отговорили.



lock pattern написа:Съжалявам, опитайте отново. Някакви suggestions?

П.С. Благодаря за бързата реакция Wink

Ами всичко ,което ти е на sdcard (internal storage - вътрешна памет) ще ти се запази...контактите ,ако са синхронизирани с gmail ще се възстановят...смс-ите ще се пазят в Samsung акаунт,ако си активирала такъв...говоря за Factory reset !


Пробвай да архивираш всичко с тази програма от тази тема и после ресет да си направиш...друг вариант не виждам Smile


https://www.androidbg.com/forum/post1204...l#p1204741

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Кое имаш предвид да копирам? На тела дава " Съжалявам, опитайте отново", на Find my Mobile опцията за регистриране не е активна (въпреки че съм направила акаунт), на Android Device Manager от Goggle, Set up Lock and Erase: "We had a problem with your request" и казва, че не може да намери устройството, макар че първия път като пробвах да го локейтне, го локейтна веднага.
Възможно ли е да не правя нещо както трябва?
Цитирай

Програмата,която ти дадох може да архивира всичко стига да може да заобиколи пина при инсталиране и с нея архивираш всичко което ти трябва и правиш wipe data factory reset от recovery ,като задържиш Увеличаване на звука + Home + Power при изключен телефон >> Слизаш с бутоните за звука до wipe data factory reset с Power се потвърждава ,след като изпише complete натискаш reboot system now

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Не знам дали всичко е на internal storage (има ли как да проверя, ако не е-какво се случва, губя ли инфото). СЪщото важи и за контактите. Samsung Account активирах днес (т.е. след като вече тела е заключен, което не знам дали важи в сила запазването на смс-ите).
Струва ми се, че спамваме аудиторията тук. Има ли друг начин да се разберем?
Цитирай

Писах ти лично и след около час съм в нас Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

rado__8 написа:
male4kapale4ka написа:Става въпрос за таблет SurfTab breeze 7.0 Smile незнам как да го преинсталирам...писах там където ги произвеждат от там ми отговориха,че трябва да се нулират настройките,като задържа 3 секунди едновременно копчето за вкл.изкл. и volume- после да пусна копчето за вкл.изкл. и да задържа още 5 секунди volume- докато не ми излезе меню за нулиране на настройките.За съжаление и това не помогна,никакво меню не ми излезе просто си се включва и до там Cry


Копирай и постни тук това ,което са ти отговорили.
Ето:
please try to solve the problem by loading the factory defaults (wipe &
clean). Please note that all Data that were saved on the Surftab will be
erased during the process, so please backup important data before you
proceed.
After the backup turn the off. Then press and hold the "volume -"-Button
and the "power"-Button at the same time. Release the "power"-button auf
3 seconds and hold the "volume -"-button for 5 more seconds. Release
"volume -"-button and after a short amount of time the android bot
should appear on the screen. Then press "volume -"-button to change to
the recovery menu. you can navigate in the recovery-menu with "volume -"
& "volume +" and confirm with the "power"-button. Select the option
"wipe data/factory reset" and confirm. When the wipe is done, select
"reboot system now" and the surftab restarts and should be lock free.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)