Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със зареждането.
#1

Здравейте, телефона е Huawei P7 бял, закупен от Теленор преди 6-7 месеца. Когато го включа в контакта да се зарежда с оригиналното зарядно, нищо не се случва. Пробвах с друго оригинално за LG с по-мощни характеристики - пак никакъв резултат.
За да тръгне да се зарежда, трябва докато е свързан към електрическата мрежа да се рестартира. Тогава няма никакъв проблем, но не смятам всеки път да си рестартирам телефона като ми падне батерията. Пробвах със спирт да почистя  usb порта, но не стана. Хард резет - също. Някой имал ли е подобен проблем?
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен не е от USB порта.По скоро може да е от някакво приложение което е инсталирано наскоро,някакъв "Локер"или системно приложение.Пробвай ако ти е активно в настройки "Опция на програмиста" да го изключиш и рестартирай.След това виж дали се зарежда с оригиналното или друго зарядно.

Ka-ka-kaзачок! 
Цитирай
#3

Върни заводски настройки и пробвай
Цитирай
#4

Аз имам следния проблем. Като го включа да се зарежда ми свети индикатора, че зарежда но телефона не се включва. Когато му задържа бутона за включване индикатора изгася за около 10 секунди и после пак светва, че зарежда, но екранът е черен. Пробвах да задържа усилване нагоре + power бутона за хард ресет и пак нищо. Телефона е купуван от Теленор преди година с последния официален ъпдейт е, който беше получил. Не е руутван или прочие. Не съм го ползвал от 2-3 месеца и днес реших да го заредя и включа, но нещо не се получи. Някакви идей какво да го правя? Има и друго SIM картата ми не иска да излезе. Нещо е заяло гнездото и не излиза навън. Понатиснах го по силно, но нищо. Да не от дам да идва проблема и с включването?

OnePlus 6 A6003 8GB/128 GB Midnight Black
iPhone SE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)