Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Трябва ми нов телефон.
#1

Здрвейте колеги,
С мъка трябва да Ви кажа, че старият ми м7 нещо сдаде багажа. Губи обхват и прочие. Няма да го карам на сервиз, а мисля да взема нов телефон. Какво ще ми препоръчате? Да вметна, че м7 го бях поочукал доста. Изпускан е поне над 20 пъти, това може да е полезна информация при предлагането на смартфон. Обръщам се към вас, тъй като не мога да реша. Няма да Ви казвам какво съм набелязал, просто ще преценя вашите предложения. Не съм упоменат сума, защото за момента няма ограничения.
Поздрави

hTC One М9
Цитирай
Аксесоари
#2

За момента при флагманите като цена/качество/показатели за мен най-добре е LG G4.

PS. Обаче , ако ще го изпускаш 20 пъти смятам , че ще ти трябва от онези тухли като CAT .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#3

Вземи си нещо евтино за да не те е яд като го изпотрошиш.Файда няма да се дават много пари за флагман,ако ще се ползва по този начин Smile , освен ако парите не те бъркат,разбира се Wink

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#4

Ако държиш на качествен софтуер не взимай самсунг.
Тъй като си ползвал htc и ако си бил доволен можеш да вземеш M8цата.
Ако държиш много нс камерста LG G4.
Ако искаш по-добра батерия Sony xperia z3/z3 compact

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай
#5

Попречудвах се за m8, но сега на пролет прави 2 години. Някак стар ми идва, а дали ще получи 6.0 е въпрос на интереси. Мисля да избягвам m9 заради 810тката. LG G4 ми се подмята из мислите, тъй като ми изглежда стабилен като конструкция, не колкото м8 или м9, тъй като за мен алуминиевият корпус е много по-издръжлив. Идеята е, че не го изпускам нарочно, но средно статистичеси през годините не съм имал телефон който да не е падал поне 10 пъти от височината на джоба ми. Наистина е труден избор, тъй като се очакват на пролет нови телефони, а сега съм със с4 и ме боли главата от лагавия самсунгски софтуер.

hTC One М9
Цитирай
#6

Погледни xiaomi redmi note 2.Има флагмански х-ки на безбожно ниска цена.Все още е нов(август 2015) и го няма много по онлайн магазините.Прайм версията е с новия Helio процесор на mediatek:2,2 Mhz и 32Gb rom.Засега тази версия е около 200-210 $,но предполагам септември,когато се увеличи конкуренцията на магазините,ще падне.Други телефони с този процесор са 350+$.
Цитирай
#7

Meizu mx4?
Една колежка е с такъв и след доста изпускания още е читав.
Иначе G4 е вариант, въпреки че като качество на изработка хич не ме кефи, ама тва е друг въпрос, а и колко би издържал на това ползване..
Друго може би наистина M8/M9...и май това ти е изборът.
Вече Z серията и S6 също биха били варианти, ама са стъклени, аз лично не бих рискувал. Бих предложил и Note 4, ама имам една драскотина на екрана след едно изпускане, та затова....

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#8

@FXTG виж Samsung Galaxy S6, LG G4, Huawei P8, SONY Xperia Z3 Plus за сега тoва са най-добрите телефони с Android.
Цитирай
#9

@GLOBAL като цяло изключвам S6, защото не издържам на самсунгския лагав софтуер. Отделно телефона е твърде стъклен за моите ръце. Не че съм някакъв ебаси маняка дето троши здраво, просто не обичам телефоните в калъф и с протектори. Ползвам го докато не откаже, бях със Sensation след това си взех М7, от двата съм много доволен.
Meizu mx4 изглежда апетитен, но ме притеснява, че няма да го намеря в Глобул.

hTC One М9
Цитирай
#10

Ходи ги огледай при оператора ти питай ги там квото те интерсува и взимай.
Цитирай
#11

Тъй ще направя утре. Заявил съм листа с наличните смартфони. Чудно ми е относно М9, толкова ли е зле ? Притеснява ме 810.
П.С. Нещо ново няма ли да излиза идните дни.

hTC One М9
Цитирай
#12

Аз бях пред същата дилема като теб, но си взех G4 и не съжалявам за нищо. Всичко си ми харесва, камерата е 6+, а за бързодействие, върви супер мазно в сравнение старият ми G3. Smile

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#13

Да загрява, колко да загрява м9? М8 ще получи Android 6.0 & Sense 7 99%. Предстои представянето на новите нексуси, ако ти се чака.

hTC Desire 510
Цитирай
#14

(2015-08-23, 17:08:15)FXTG написа:  Тъй ще направя утре. Заявил съм листа с наличните смартфони. Чудно ми е относно М9, толкова ли е зле ? Притеснява ме 810.
П.С. Нещо ново няма ли да излиза идните дни.

Имам наблюдения към м9 и си загрява колкото и м8(проверено)
Цитирай
#15

Защо не видиш флагмана на Huawei(P8)? Добре изпипан софт(добра работа на телефона като цяло) със сравнително добра камера, със супер дизайн(по моя вкус, тук е индивидуално за всеки), на едно много добро отношение цена/качество.
Цитирай
#16

Колега един съвет от мен.
Хареши си един телефон и си го вземи. Тук и да питаш ще се изброят почти всички телефони на пазара Smile. Няма никой по-добре то теб да направи избора. Ако все пак се двоумиш между два, три конкретни модела може да получиш и смислени отговори тук, с които да улесниш до известна степен изборът си. Всеки един телефон има предимства и недостатъци!
Цитирай
#17

Много благодаря за мненията. Като цяло оценявам мненията на хората, тъй като може да пропусна нещо което не съм погледнал и проучил. Винаги всеки ще препоръчва това което на него му харесва. Все още чакам листата, за да разгледам какво има.

hTC One М9
Цитирай
#18

И аз да препоръчам: откакто ползвам нексуси другите ми седят като мръсни Smile ако искаш стабилна и бърза работа и бързи обновления само нексус
Цитирай
#19

И смотана камера, и некадърна телефония... Това е нексус. До един всички модели.
Цитирай
#20

А защо не погледнеш и Алкателите Idol 3 в двата варианта и 4.7 и 5.5 инчовия. Аз съм с последния от няколко дни и съм много доволен.Прилична цена , особено за големия модел. Да не говорим че е стерео звук, а слушалките в комплекта са JBL с уникално качество на звука.

 не много доволен собственик на :   Alcatel OneTouch Idol3 5.5   
Цитирай
#21

Благодаря Ви колеги за перфектни те мнения. Взех си телефон htc one m9. Изключително съм доволен, батерията държи по 36 часа с нормална работа. Загрява единствено само когато пуснах да се ъпдейтва докато се зарежда. Хладък е като метал, а плавно то движение на Sense е чук. Веднъж не е забил. Принципно си имам фотоапарат DSLR но смея да твърдя, че с софтуера на htc за raw снимки и персонално "manually" настройване на камерата е супер.

Благодаря

hTC One М9
Цитирай
#22

(2015-08-29, 12:00:02)FXTG написа:  Благодаря Ви колеги за перфектни те мнения. Взех си телефон htc one m9. Изключително съм доволен, батерията държи по 36 часа с нормална работа. Загрява единствено само когато пуснах да се ъпдейтва докато се зарежда. Хладък е като метал, а плавно то движение на Sense е чук. Веднъж не е забил. Принципно си имам фотоапарат DSLR но смея да твърдя, че с софтуера на htc за raw снимки и персонално "manually" настройване на камерата е супер.

Благодаря

Много добър избор колега,със здраве да си го ползваш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)