Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон с голям дисплей
#1

Колеги, искам нов телфон. От вас очаквам конкретни предложения!
Изисквания: 
1.Дисплей от 5.5 до 6.0 инча задължително.Минимум Full HD.Задължително IPS без Amoled.
2.Камерите и двете трябва да са максимално добри, направо с флагмански възможности.Много ми е важно.
3.Да върви супер плавно и леко тук визирам HTC или други такива леки ос-и.- задължително е и това.
4.Рам - минимум 2 gb.Процесор ми е все тая, колко е мощен понеже игри няма да се играят.
5.Цената няма значение,марките и моделите нямат значение без Самсунг
(не искам вече марката.)
Общо.взето голям и кристален екран, супер камери не държа толкова да е мощен и задължително IPS.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
Аксесоари
#2

LG G4

D_coffee
Цитирай
#3

Мдам, то с тия изисквания все едно си го написал :д

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#4

Искаше ми се по-голям.Поне 5.7 давайте други модели.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#5

Xiaomi Mi Note ...или про версията ...която ти допада повече Wink)

Качествени дисплей ...доволно Рам , перфектен софтуер - благодарение на който вървят много леко тел от тази марка .
Цитирай
#6

И аз ти предлагам Г4. Другите , за които се сещам като става въпрос за 5.5+ инча са само самсунг ( Ноут 4/5 или S6 Edge+)
Цитирай
#7

На мен ми изскочиха в главата Huawei Mate 7 и Sony Ultra 2 или както там се нарича втората серия

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#8

Това което ми изплува в съзнанието на първо четене, е G4. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#9

Lenovo z2 Pro, няма друго!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#10

+1 за LG G4.

LG G4
Цитирай
#11

@vladislavpasha LG G4 е добър вариан иначе трябва Note серията на Samsung ама нали викаш, че нещеш Samsung. Друг вариан е да изчакаш Nexusite.
Цитирай
#12

още един + за LG G4.
Цитирай
#13

Нещо, като гледам изискванията на колега, според мен правилния телефон е нексус 6. Само камерата малко ме притеснява дали ще му хареса. Иначе аз лично това бих взел ако размера не ме притесняваше. Стоков андроид, работи неземно бързо и безпроблемно.

Choosing...
Цитирай
#14

И аз съм за G4 камерата е уникална и предната и основната това че процесора е 808 не 810 не се усеща изобщо
Цитирай
#15

А как е с греенето G4?
Цитирай
#16

Lenovo Z2 pro
Още един глас.
Цитирай
#17

(2015-08-24, 10:54:17)ivanov_km написа:  А как е с греенето G4?
Да съм честен само като поиграя малко повече на нова 3 или real racing 3 започва леко да грее но при нормално ползване: снимки разгорови,някоя друга по лека игра,чат и фейсбук не грее толкова
Цитирай
#18

И с 810 да е някое устрйство не се притеснявайте, понеже игри не играя и не мисля,че с моето ползване ще го узоря до екстремно загряване.Харесах Xiaomi mi note pro, Huawei Mate 7, Леново Z2 pro не ме задоволява много.Имам интерес и към Sony C5 ultra, но не знам кога въобще ще е наличен тук.Офтуерни актулизации много не ме вълнуват стига да има поне Лолипопа.Моля дайте някакви мнения за тези устройства екрани и камери и ОСа на тези производители утежнен ли е или доближен до чистия андроид.И има ли смисъл от тях? Надеждни ли са?

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#19

(въпреки ,че и 3 те тел са добре хардуерно) Xiaomito е най-добрия избор...оптична стабилизация на камерата , перфектен софтуер, редовни актуализаций , качествен дисплей ...ако ти оттърва цената го вземай смело...Ползвал съм телефони на тази марка - удрят в земята самсунг и другите рекламирани в Бг марки ...
Цитирай
#20

XIAOMI mi note pro от къде мога да го поръчам?

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#21

LENOVO K 920 няма да сгрешиш.Втори телефон ми е и съм супер доволен!

Samsung Z Fold 3
Цитирай
#22

Motorola Moto X Style
Цитирай
#23

+1 за К920,3гб рам 16мп камера със оптична стабилизация,светкавица с 2 тона и супер хубав дисплей с qxhd,резолюция.
Цитирай
#24

@vladislavpasha ако нети се дават толкова пари виж Lenovo a7000
Цитирай
#25

@vladislavpasha - https://www.xiaomiforsale.com/en/phones/...53241.html
Това им е от европейския склад, уж с гаранция обслужваща се от тук. Ако ще поръчваш сиоми, по-добре от този сайт. Това им е официалния и уж ще става по-бързо за Европа. Пък и няма да имаш съмнения за мито и ддс.

Choosing...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)