Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камера(или пък не ?)
#1

От няколко седмици имам близък допир с lg g2, като преди година също съм ползвал такъв телефон. Всичко е напълно нормално, ъпдейтнат на сток лолипоп през лг туула , НО нещо ми прави голямо впечатление и ме дразни страшно много. При използването ми на този телефон преди година (естествено друго устройсво) първото ми впечатление беше камерата, за мен това беше нещо впечатляващо и просто от тогава това е първата ми асоциация като чуя за телефона и така.. първото нещо ,което направих е да снимам и нищо общо със спомена ми, точно това е и запитването(проблема ми). На какво може да се дължи по-лошото качество на снимките, направих фабрични настройки на камерата, снимах на 10, 13 мп, фокусирах с тъч фокус,просто натисках бутона за снимка, задържах, какво ли не правих и така и така не можах да се впечатля. Сравних снимките със стари снимки на лг г2 (другият апарат) и просто разликата е огромна, ето давам ви примерна снимка да си кажете мнението, но за мен не е това каквото трябва да е и се чудя какво да правя. Телефонът е купен от магазин във Варна (не знам дали има значение) беше си запечатан , друго не ми е правило такова впечатление и уж има гаранция 2 години. Няма месец от закупуването. Снимки - 
  http://extrazoom.com/image-41244.html?heuln50x50  https://drive.google.com/file/d/0B4mvGTU...9RcE0/view  https://drive.google.com/file/d/0B4mvGTU...BoWUk/view
Цитирай
Аксесоари
#2

Върни старата версия на андройда до 4.4.2 и камерата ще се оправи Wink

صثقفعSamsung Galaxy S7 Blackصثقفع
Цитирай
#3

Аз и племенникът ми имаме същите телефони LG G2, като аз съм с лолипоп 5.0.2, а той е с киткат 4.4.2. Преди няколко седмици направихме тест на камерата при стайно осветление и телефона на племенника ми снима осезателно по добре. Така, че колегата е прав и ако искаш по добри снимки трябва да го върнеш на 4.4.2 Smile

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай
#4

Offtopic Не е по темата, но с преминаването към 5.х почти няма марка/модел телефон да няма някакви проблеми. За справка всички останали раздели/подраздели. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#5

Благодаря ви много, че се бях притеснил да не е от апарата, а то какво се оказало, още едно доказателсво ,че новото не винаги е по-добро, ще трябва да се уча как се връща старата версия Smile
Цитирай
#6

Има тема, от важните, с заглавие-Много лесен начин за връщане на стоков ром, или подобно. Връщането става много лесно и бързо. Лошото е,че няма backup, който да е съвместим от Лолипоп към Киткат и обрано, поне не и без руут. Ще ти запази донякъде информацията чрез Гугъл профила, е поне по-важната информация

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#7

Той телефона е нов, няма кой знае какво в него, благодаря !
Цитирай
#8

В такъв случай, чети внимателно и действай смело. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)