Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между ноут 4 и G4
#1

Здравейте, от много време се каня да си купя телефон .. но се чудя какъв да е. Тези 2 модела като че ли най - много ми допадат.. все пак кажете вашите мнения. Искам да е с голям диспей ( ще се гледа телевизия ) да има много много добра камера и да не лагва като по - старите модели на Самсунг. Чакам вашите мнения, благодаря !
Цитирай
Аксесоари
#2

Добра камера - и двата
Голям дисплей - и двата
Да не лагва - нито единия (допустимо е да лагнат от време на време)
Въпрос на избор по дизайн и дали ти трябва химикалката

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Ами аз като бивш собственик на Г2 и Г3, на които се появиха прословутите жълти петна накрая си взех Нот 4. Познавам доста хора с Нот 3 и от тях съм останал с впечатление, че Нот серията на Самсунг е доста безпроблемна в хардуерно отношение. Следях и коментарите за Нот 4 и в действителност се оказва, че там думичката "проблем" на практика отсъства в темите, което е доказателство и, че Нот 4 е здрав телефон. В този ред на мисли все си мисля, че Нот 4 е по-добрият избор. Нота със сигурност не загрява така както загрява старият ми Г3, с който съм и в момента, като втори телефон.
Цитирай
#4

За мен е по следния начин:
-G4: адски добрата камера, камара ръчни настройки, доста удобен curved screen
-Note4: солидно усещане(G4 го чувствах като детска играчка), s pen, една идея по-голям екран, доста удобен split window(не знам g4 дали го има).
Вече наистина, който повече ти харесва си вземи, и 2та ще ти вършат работа. Относно лага-можеш да отидеш в някой магазин и да го поразцъкаш, аз след 8 месеца ползване(6 месеца след последния хард ресет) мога да кажа, че се държи както когато го взех, колкото и да не им се вярва на някои хора...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#5

Благодаря! Камерата на Г4 по - добра ли е от тази на Ноут4
Цитирай
#6

да камерата на G4 по-добра е особенно и със ръчния режим прави уникални снимки
Цитирай
#7

1. На кой от 2-та дисплея му се вижда по-добре на пряка слънчева светлина, 2. кой е по здрав на изпускане, 3. кой се държи по-добре в ръката и 4. на кой му държи повече батерията след ъпдейт до андроид 6.0?
Цитирай
#8

1. никой екран не е добре на пряка слънчева, но и двата имат доволни яркост и контраст и са ОК.
2. Ноут 4ката
3. Г4
4. Зависи от ползването. Г4 спинка по добре и може да изкара ден с 1-2%, но под товар ноута е по добре.
Цитирай
#9

В крайна сметка кой е по-добър от 2-та LG-то или Note 4?
Цитирай
#10

Според мен ноута. Просто има повече предимства.

Choosing...
Цитирай
#11

И двата са добри. Кой е по-добрият ЗА ТЕБ, трябва ти да си решиш.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#12

Залагам на Note 4.Лично за мене е ниво над G4.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#13

G4 за мен е по-добрият телефон има по-добър наложен интерфейс от този на ноута, аз съм от хората който ненавиждат шитуиз, камерата му е прекрасна и има страшно много ръчни настройки за някъде около седмица беше в ръцете ми и нито веднъж е лагнал или ми е създал проблем.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)