Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Появиха се първите реални снимки на очаквания Huawei Nexus
#26

Грозноват е, каквото и да си говорим... Дано финалната версия е нещо различно от показаното тук.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
Аксесоари
#27

Определено най-грозният гръб, който съм виждал от години.........

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#28

Еми то той е като P8 в гърба, какво очаквате?

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#29

Няма нищо общо с Huawei P8, P8 е един от най-добрите телефони на пазара в момента. Big Grin :d Big Grin
Цитирай
#30

Нали наистина не смятате, че месец преди представянето нещо може да се промени? Ако изтеклите снимки са на новия нексус, то той ще е това. Няма да има друг дизайн. Няма как за 1 месец компанията да промени дизайна на телефона.

Choosing...
Цитирай
#31

Може това да е една от бройките за нексус да са направили няколко дизайна и да ги представят пред гоогле и те да избират коя да е :-)

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#32

Колегата има предвид, че вече дизайнът е избран и телефоните се произвеждат

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#33

Да му мисли,който го купува....Грозна картинка !
Цитирай
#34

@tonkata07, малко прибързваш с плюенето. Първо - нищо не е официално. Второ - напълно нормално е ти като потребител с Нексус 6 да не виждаш нищо ново в Huawei-я. Все пак е миналогодишен модел. Същото е и при другите марки и серии - Ноут 4-5 примерно.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#35

И аз това щях да кажа. Още нищо не е излязло, но вече е готов с крайната оценка Smile .

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#36

Е то освен дизайн и камера с друго няма с какво да е различен от сегашния Нексус.
Ще се бутнат някакви характеристики от рода на по-----добро CPU и повече РАМ, но дали толкова ще е noticable...
Софтуерно ще е същото като 6-цата, нормално за Нексус серията....и то остава главно дизайн. Затова толкова "плюе", защото ако е този...

Цитат:Същото е и при другите марки и серии - Ноут 4-5 примерно.

Понеже ги засегна - не е същото. При Ноут 5-цата една от главните новости е именно новия олекотен софтуер(дано да ни огрее и за 4-ката), също и нов дизайн, камера..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#37

@kobso,за какъв софт точно говориш ? Става дума за Самсунг все пак......Тук има нещо тотално сгрешено,което Самсунг или не искат или не могат да оправят..... Smile

"При Ноут 5-цата една от главните новости е именно новия олекотен софтуер"

Цитирай
#38

(2015-08-29, 12:56:27)kobso написа:  Е то освен дизайн и камера с друго няма с какво да е различен от сегашния Нексус.

Цитат:Същото е и при другите марки и серии - Ноут 4-5 примерно.

Понеже ги засегна - не е същото. При Ноут 5-цата една от главните новости е именно новия олекотен софтуер(дано да ни огрее и за 4-ката), също и нов дизайн, камера..

Сам си отговорил. В случая не говорех за софтуера(не искам да коментирам софтуера на Самсунг Big Grin ). Няма абсолютно никакъв смисъл за смяна на Н4 с Н5. Както и Г3 с Г4. 
Новите Нексуси поне  ще имат USB Type-C.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#39

Всъщност смисъл има, или по-скоро щеше да има по-голям, ако не бяха изкарали 5.1.1 за 4ка. За първи път да не лагва въобще Самсунг, ама го изкараха и за 4ка.Но пак, за когото не му се чака руут-в, а иска новия софтуер за 5ца - има логика са се ъпдейтне.
Докато при нексуса е само камера и дизайн.. Оставям това новото USB, аз ползвам USB само за зареждане, та няма никакъв смисъл за мен....

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#40

Те Samsung всяка година го олекотяват... на приказки... до сега да беше излетял.

За сега, единственото, което не ме кефи са голените рамки. Ако не допадне колко са големи, май ще се търси Nexus 6.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#41

@e34v8 I dare you да пробваш новия 5.1.1 за 4-ката. На s6 идея си нямам как е, ама на 4-ката е дооста по-добре.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#42

@kobso, той вече чака Андроид 6 Big Grin . А и не мисля, че човек минал през чистия Андроид някога ще е задоволен от плавната работа на софт на Самсунг освен ако текущия не бъде пренаписан целия. 

Цитат:@e34v8
Ако не допадне колко са големи, май ще се търси Nexus 6.
и аз си го мислех това. Накрая ще излезе, че размерите им няма да се различават а 6цата е с по-голям дисплей. Плюс евентуално по-ниската цена и май май на Nexus 6 може да му потръгне.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#43

Уууууи той мнооо грозен уааа Big Grin
Ако е такъв се радвам, че си купих м9.
Относно Samsung, според мен докато не си изтрият техните 50 милиона допълнителни приложения, няма се оправят.

hTC One М9
Цитирай
#44

@mita6ki9 Мдам, и аз чакам 6-ца, ма не съм на зор засега. Идеята ми беше, че сега наистина е подобрен, и то точно от 5.1.1.
Иначе ако някой е минал през чист андроид, надали ще се насочи към нещо различно..евър. Независимо Самсунг, HTC или w/e.
Все пак да видим какво ще извадят, дано да е нещо читаво(като дизайн говоря).

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#45

Ми имал съм 3 нексуса и с кеф си ползвам S6. Не всички хора си купуваме смартфони да се правим на хакери....
Дразни ме, че фингърпринта не ми лови от първия път а от 3-4...... ама си ме кефи!
И други работи ме дразнят, но те са друга бира.
По темата - доста грозноват изглежда на първите снимки, но според мен това ще е финалния дизайн.
LG - то от другата тема е красиво на първо четене. Дано и то е финален вариант.

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#46

Явно само на мен не ми се струва грозен. Хора всякакви!
Цитирай
#47

Грозен е.... Ако е с черната лента! По някаква случайност да се окаже, че не е това грозно нещо... Бих се зарадвал да сменя 5-цата си с новият.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#48

@tonkata07(чак сега ти видях мнението). Видях видеото, странна работа, наистина. Пробрах същото на 4-ката, само че с 11 - 12 приложения(всички във видеото + 2 игри) - само първото и второто се презаредиха(Instagram и Google Drive). Все пак като user experiеnce софтуера е доста по-напред спрямо N4, това ми беше идеята...
Сега, ясно е, че не искат да си го подобрят и да стане идеален отраз - просто после няма да има какво да показват(супер дървената логика, да, ама..Самсунг). А и кой ще ги храни, ако вземат да си го подобрят, сеш се..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#49

(2015-08-31, 08:32:29)GH0STFACE написа:  Явно само на мен не ми се струва грозен. Хора всякакви!

И на мен ми допада. Само рамките ще видим как са.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#50

Аз се въздържам от мнение и за този и за другия Нексус. Докато няма възможност да ги огледам добре не мога да преценя. Случвало ми се е да ми се промени на 180 градуса мнението, след като видя телефона на живо. Примерно S6 на хартия ми хареса, но на живо "Ми Самсунг".

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)