Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Появиха се първите реални снимки на очаквания Huawei Nexus
#76

@zdravko959
С двойното почукване просто ще светнеш дисплея, но няма да го отключиш, а нали точно това е идеята на скенера - отключване на устройството.

---

Offtopic
@dp4u4umi6ev
Предишния ми пост е изцяло свързан със сензора за пръстови отпечатъци на новия Nexus и неговото положение. Написаното в скоби е контекст. Кое точно е спам, с кое "цапам" темата и кое правило определя използването на контекст в един пост?

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
Аксесоари
#77
Video 

(2015-09-07, 12:04:36)xn3k написа:  @zdravko959
С двойното почукване просто ще светнеш дисплея, но няма да го отключиш, а нали точно това е идеята на скенера - отключване на устройството.

Колега, като нямаш телефон на LG под ръка, поне има клипове в мрежата:


Cognosce te ipsum!
Цитирай
#78

Мисле че този телефон ще е топ1 по не купуване в цял свят толкова грозен дизайн напомня ми на htc legend ако си го спомняте

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#79

@kayovas, нали обсъждаме скенера на Huawei Nexus? Как се отключва, когато телефона е сложен по гръб на масата?

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#80

@xn3k Хващаш, дигаш леко, отключваш и си го оставяш обратно на масата. Кое му е трудното?

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#81

Тука става дума, ако си сложил пин или pattern. Скенера за пръсти ги прескача тези сикюритита, а двойното почукване не ги прескача.
Само ви улеснявам дискусията, защото 5 поста написахте, а не се усещате, че някои хора ползват сикюрити за заключването. Двойното почукване не помага и не елиминира функцията на пръстовия скенер.
Цитирай
#82

@kobso, и намираш това за удобно?  Big Grin

Май GH0STFACE е единствения който разбра какво имах предвид.  Big Grin

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#83

@xn3k Не го намирам точно това за удобно.
Просто в 90% от времето си отключването отзад ще ми е по-удобно, отколкото отстрани. За останалите 10% ще преживея частите от секунда в повече, което ми коства да си вдигна телефона...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#84

@kobso, значи всичко опира до начина и честотата на използване на телефона. За мен е неудобно скенера да е отзад (предвид работата ми и натовареността на работа с устройството) и предпочитам да имам бърз достъп отпред.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#85

Явно Huawei Angler нищо не ви говори...... Smile

[Изображение: 8343553y.png]

Телефонът е 5.5" и при тези размери ще изглежда ужасно......159.5 mm срещу 158,1 mm на Nexus 6 ?????? 
Цитирай
#86

@xn3k - не виждам просто случаи в който е по-удобно да е долу в средата. Ако го бяха сложили като сони отстрани щеше да е най-удобно според мен. Но отзад ми се струва супер. Винаги единия ми пръст е точно под камерата.

Choosing...
Цитирай
#87

Huawei Nexus Case Leaks Further Hint at Fingerprint Sensor

http://www.androidheadlines.com/2015/09/...ensor.html

[Изображение: 8343637H.png]

Готови сме....Само телефона липсва.... Smile  И в тази статия се говори за 5.5":

 "Clearly, the 5.9-inch Nexus 6 has proven popular, which is why Google seems to be producing two devices this year, with the 5.0-inch Nexus 5X catering to those looking for a smaller device and a rumored 5.5-inch Huawei-made Nexus for those looking for something a little larger."
Цитирай
#88

http://www.gsmarena.com/huawei_nexus_to_...-14031.php

Не знам на кой да вярвам вече ? Smile
Цитирай
#89

Тея мотики да си ги ползват в Китай,ако е вярно и с тоя котлон под капака...гаврата ще е пълна.
Цитирай
#90

Дали е възможно да имат различни модели за различните пазари ? По примера на Samsung примерно..... Smile  Тук нещо не се вързва....5.7" дисплей !?!?!

Това е официалната страница на Zauba(индийски сайт за внос и износ):

[Изображение: 8343007f.png]

Ясно се вижда,че на 02/09 в Индия е внесен телефон Huawei Angler....От инфото става ясно,че телефонът е с 5.5" дисплей !?!?!?
Пак от същия сайт става ясно,че на следващия ден(03/09) са внесени още 26 броя Angler на единична цена 43 000+ рупии,което се равнява на USD 649 !!!!
От снимката малко по-нагоре се вижда телефон,който е TD-версия(за Азия) и е със същия 5.5" дисплей !!!!

Коя информация е вярна ? Не че има голямо значение,но все пак........ Smile
Цитирай
#91

Значи пак става въпрос за сума над 1000 лв въпреки,че е китайски модел...
Цитирай
#92

@tonkata07, а ти като гледаш този мега надежден сайт за импорт в Индия видя ли от къде е внесен?

Canada? wtf
Цитирай
#93

Да.....От Канада.....Видях дори,че не е исрински телефон......Другите обаче са внесени от Китай...Smile
По-интересното е,че когато аз напиша нещо без да ви дам линк от източника,информацията е много ненадеждна....Smile
Ако бях ви дал линк едва ли някой щеше да я оспорва,но това си е нормално.....Smile
Цитирай
#94

Ако нещо визираш мен, си се объркал. И с линк и без линк да даваш, телефона все е внесен от Канада...което беше моя акцент.
Цитирай
#95

Говоря по принцип без да визирам конктретен човек....Smile А това,че е от Канада изобщо не променя ситуацията.....Не е задължително да е с директен полет Китай-Индия....Smile
Опс.....Не знам защо съм те цитирал.....Не е с умисъл.....Smile

Дано този източник да е по-надежден от мен:

https://twitter.com/onleaks/status/640418074131365888

И това,което не се вижда на снимката(замъгленото) са датите на които са внесени останалите телефони.....Едната е 03/09(26 броя),а другата мисля,че беше на 25/08.....Пак 20-30 броя... Smile

Та да си дойдем на думата......Явно се тестват телефони с различен диагонал на екрана,но едва ли някой може да каже със сигурност каква ще е финалната версия.......Освен,ако няма две такива..... Smile
По-склонен съм да заложа на 5.5",но това си е само мое мнение..... Smile  Както и на процесор различен от SD 810 !
Цитирай
#96

Според мен дизайна е ясен от много време и вече е във фабриките за масово производство. Те не могат все още да решават какъв ще е телефона по малко от месец преди премиерата му.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#97

"According to the latest information, Huawei will debut its Kirin 950 chipset next month(октомври) and there will be at least two smartphones before the end of this year that will be powered by this processor. One of these will be the Huawei Honor 7 Plus, which is expected to launch sometime before the end of 2015. The second smartphone to feature Kirin 950 is believed to be the Huawei Mate 8."

А дали ще има и трети ? Smile 
Все си мисля,че този HeatDragon 810 няма "да ни го сложат",но знае ли човек ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)