Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сериозен фабричен недостатък в дизайна на новия Galaxy Note 5
#26

Няма проблем, дайте една камара пари за тоя телефон. После като го дадете на приятел, дете или блондинка ще избледнявате като вземе писалката. А като кажете "Внимавай с писалката" ще изглеждате супер смешно и недиректно ще признаете големия компромис който се направили с закупуването на това супер скъпо устройство.

П.П можете да си носите User guide-a в джоба и да го давате на всеки който ще разцъка/погледне нещо по телефона ви.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
Аксесоари
#27

Хайде колеги стига глупости, трябва найстина да си много ''рус'' за да сложиш писалката наобратно.
Това с даването на дете или блондинка е несериозно, децата в днешно време са много по напред технологично така, че няма място за притеснение.
Даването на много малко дете вече си е на ваша отговорност и Самсунг нямат вина за вашата глупост.
Относно блондинките е те могат да сложат стайлуса и в гнездото за слушалките какъв е проблема.
За мен тази тема приключи и смятам, че са се издънили на много други места, но точно тук нямат вина.Всичко друго е чесане на езици и безпричинно плюене по марката (и на мен не ми харесва, но...).

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#28

Добре де, това е за много руси, прости и т.н. Много искрено се съмнявам да има човек които все някога не си е облякал някоя дреха наопаки или не си е сложил някои чорап наопаки или не си е запалил цигара наопаки(да, за последното са по-малко хората). Но се случва човек да мисли за 3687534637 неща накуп и всичко почва да се прави "автоматично" без да се гледа и без да се внимава. Сега, ако просто си влизаше и излизаше без грижи след това, голяма работа, гледаш тъпо, вадиш и обръщаш, но... не е така, та да се надяваме за някакво умно поне софтуерно решение.
Цитирай
#29

Ооооооо,я стига с тази разсеяност......Мислели за много неща,имали грижи.....А,когато пресичате жп-прелез пак ли сте умислени и угрижени,а ?
Хайде стига моля ви !
Цитирай
#30

Прав си, като се дава 1500 лева, човек пак е с очи и на врата и на 5 ракии изтрезнева.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#31

По тази логика мога да се пробвам да завра "S-pen а" и в порта за зареждане и да го повреда, същото важи и за жака на слушалките. Повреден уред по невнимание не се обслужва гаранционно. Факт е, че този с опасността от обръщане на писалката се е знаел и е обсъждан от Самсунг, а не е открит от някой си "юзър" дето търси под вол теле винаги. Не случайно хората са обърнали внимание в инструкцията за телефона. Много е трудно работейки с писалката да е поставиш на обратно в гнездото, освен ако целенасочено не си поставиш за цел.
Цитирай
#32

За мен също не е конструктивен недостатък. Темата се превръща в
ЗА и ПРОТИВ самсунг и забелязвам, че доста хора си следват пристрастията
като коне с капаци но има и трезвомислещи, което искрено ме радва.
Поне ще се пораздвижи форума, че изпадна в лятна летаргия Smile

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#33

Това е много яко. Smile От утре започвам да обикалям магазините и да натиквам писалката наобратно, всичките бройки в сервиза. Smile
Цитирай
#34

Ще ти излезе много скъп кефа поради факта, че телефонът не се предлага все още на Европейския пазар. Ще имаш успех в Щатите и Китай Smile. А по повод оплюването на телефонът и присмиването, излиза като онази българска поговорка за киселото грозде.
Цитирай
#35

Някой дали видя как е възможно да се реши този проблем...? Big Grin
Цитирай
#36

А защо потребителя трябва да си решава проблем, създаден от производителя?
Можеше просто да се направи симетрична. Ма не, трябва да сме изчекнати.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#37

Доста сериозен проблем...

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#38

Според мен ако се забрани разпространението на телефона за САЩ
ще се реши проблема!
Нигерийските хакери и така ще си го ползват - с фабричен недостатък Smile

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)