Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с ъпдейта на някои приложения
#1

От няколко дена имам проблем с ъпдейта на viber и google play игри показва ми грешка 489 четох в нета,че трябвало да излезеш от гоогле акаунта ,което не знам как се прави или да ъпдейтваш през wifi.При мен е точно обратното през wifi ми я показва грешката ,а през мобилният интернет тръгва да се теглят.Телефона е от подписа

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
Аксесоари
#2

Ето как да излезеш от профила си в Google на устройството от подписа ти (LG L70):
Настройки -> Общи -> Профили и синхронизиране -> Google -> избираш акаунта, от който искаш да излезеш (*****@gmail.com) -> натискаш бутона Опции (вдясно от Home бутона) и избираш Премахване на профила  Smile

D_coffee
Цитирай
#3

Сега ще пробвам

Без резултат  пробвам всичко описано в тази статия  :

http://appslova.com/error-489-app-downlo...error-489/



Bu

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#4

Пробва ли с чистене на кеша и данните?

D_coffee
Цитирай
#5

Да многократно,на мобилен интернет тръгва да се тегли ,но на wifi  веднага показва грешката

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#6

Пробвай и на друг WiFi, струва ми се нещо конфликт с рутера.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#7

Пробвах с тетъринг и пренос. точка за достъп от таблета и ъпдейтите тръгнаха wtf . Рутера ми е TP-Link WR 740n и до сега не съм имал такъв проблем , рестартирах го, сменях му паролата,забравях мрежата от телефона ,но без резултат.

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#8

Изчисти кеша и данните на Съхранение на медия (Media storage) , Google Play, Google Play services и приложението Downloads .. всичко това ще го намериш в Диспечер на приложенията >> Всички Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Сега пък Facebook не иска да се актуализира , пробвах с чистенето на тези неща ,но пак нямаше ефект

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#10

Visslar Вчера имах същия проблем при ъпдейт на някой приложения включително и facebook но проблема се реши след чистене на данните на посочените приложения от Rado.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#11

При мен не се получава дори направих фабрични настройки на рутера и пак нищо ,а не ми се прави фабрични и на телефона ,защото имам доста неща на него

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#12

След фабрични настройки на телефона проблема си продължава ..................


На таблета пък ми дава на 3 приложения грешка 403   и пак през същият рутер , почвам да се замислям дали нещо в него не е проблема Bu

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#13

Не, не е от него. При мен на 2 различни таблета и на телефона Viber не искаше да се обнови, докато не го деинсталирах и го изтеглих отново от Google Play - тогава се инсталира без проблем.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#14

Е да и при мен така стана ,но сега пробвам да инсталирам zedge и не става

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#15

И с мен се случва доста често да се появи тази грешка при актуализиране на приложения. Явно проблема е в маркета...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#16

До сега не съм имал този проблем да се надяваме да пуснат ъпдейт на маркета и да се оправи ,защото е много дразнещо

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#17

След смяна на мястото на теглене,а именно през друг интернет доставчик в случая нещата се оправиха при мен.Използвах интернета  на едно заведение на което пих кафе и стана от първия път.
Цитирай
#18

Проблема е в Маркета и това не е единствената тема за него.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)