Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между четири телефона
#1

Моля за препоръки, доста време подбирах бюджетен вариант около 300 лв, спрях се на четири и не мога да реша кой от тях. Телефонът ще се ползва от момче на 14 - леки игри, видео, музика, браузване - това са основните занимания. 

Това са четирите варианта: http://www.emag.bg/compare/93/subcategory
или поотделно:

LG Spirit H420
LG G2 Mini, D620 4G, 8GB
Sony Xperia M2, D2303, 4G
Samsung I9301 GALAXY S3 Neo, 16GB
Цитирай
Аксесоари
#2

На мен лично Г2 ми допада най много
Цитирай
#3

Може би G2 mini е най-добрия вариант,имам Neo-то и честно да ти кажа след време ще започнат проблеми
Цитирай
#4

Lenovo S60 ? ...добра камера , читав дисплей , 64битов процесор ....2рам...кара всяка налична игра без проблем..а и дизайна е младежки ..
Цитирай
#5

Благодаря ви, дотук G2 mini преобладава. Леновото отива към 400лв, не искам да надвишавам бюджета. Препоръчаха ми също Gigabyte GSmart Mika MX LTE, но не мога да намеря почти никаква информация за този модел, в смисъл отзиви от реални ползватели. Освен това ми се струва, че и май трудно ще се намерят и калъфи и протектори, поне там, където се предлагат телефоните не намирам такива. Не знам струва ли си да го разглеждам изобщо....
Цитирай
#6

Ако с покупката не се цели изненада за младежа, нека сам да си го избере. Аз лично залагам на S3 Neo. За мен и като екран, процесор, RAM, ROM е по-добре спрямо LG G2 mini. Минито печели с дизайна, но това е твърде субективно.
Цитирай
#7

NEO-то е много приличен телефон и най-добрия в случая.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy S3 Neo
LG Optimus L7
ZTE Blade
Цитирай
#8

Според мен, Samsung Galaxy S3 Neo (I9301) e най-добрият вариянт защото :
1. Най-мощен процесор
1.1 Samsung Galaxy S3 Neo (I9301) 1.4 GHZ Quad Core
1.2 LG Spirit H420 1.3 GHZ Quad Core
1.3 Sony Xperia M2 1.2 GHZ Quad Core и  LG G2 Mini 1.2 GHZ Quad Core
2. Най-много RAM памет.
2.1 Samsung Galaxy S3 Neo (I9301) 1.5 GB
2.2 LG Spirit 1GB, SONY XPERIA M2 1GB, LG G2 Mini 1GB
По-отношение на тези характеристики S3 Neo е най-добър, даже някъде видях, че е на промоция около 300 лева. Аз също ползвам S3 Neo и мога да кажа, че телефончето и много добро, бързо и не ми е създавало проблеми.
Цитирай
#9

Мощен, мощен... И като сложиш tw...дотам с мощта :д

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#10

Благодаря на всички, спряхме се на LG G2 mini, пристигна за един ден от http://gsm-bg.eu/LG-D620-G2-Mini-8GB - не съм поръчвала досега от този сайт, но имат положителни отзиви и цената при тях беше най-ниска. Проверих имея, съвпада този на телефона с кутията, също така го проверих и в този сайт http://sndeep.info/ru - отговаря на модела. Единствено серийния номер при проверка малко странно показва, че е на LG от 2005 година... Но имаше отзиви на сайта за перални и разни други неща, на които показва също по-ранна година на сериен номер, помислих, че може би не е толкова странно. Първите впечатления са добри.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)