Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до ~500лв.
#1

По принцип съм перфекционист и ако имах излишни пари щях да си взема най-доброто на пазара в момента, за жалост не е така.

Изискванията ми към телефона са:
Минимум 5 инча.
Поне 2ГБ рам или най-малко 1.5
Да може да се флашва ROM/Ядро.

За момента се спрях на LG G2, жалко, че е на две години, малко надвхърля бюджета, затова мислих да го взема на втора ръка от OLX, но не знам.

Струва ли си този телефон или има и други по-добри? Този Xiaomi Mi4 струва 600лв тук в България, не искам да поръчвам извън.
Цитирай
Аксесоари
#2

За 500лв. втора ръка се намират Z2-ки, G3-ки, S5-ци, M8-ци и други миналогодишни флагмани. G2 вече си е сравнително старичък.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#3

(2015-08-26, 12:38:41)k0brA написа:  За 500лв. втора ръка се намират Z2-ки, G3-ки, S5-ци, M8-ци и други миналогодишни флагмани. G2 вече си е сравнително старичък.

500лв говорих за изплащане, реално няма да мога да ги дам в кеш.
Цитирай
#4

Виж Lenovo S60 ,iOcean Rock....добър хардуер на прилична цена ...
Цитирай
#5

Lenovo Vibe X2 можеш да го намериш на добра цена НОВ
Цитирай
#6

(2015-08-26, 16:40:04)djokando написа:  Виж Lenovo S60 ,iOcean Rock....добър хардуер на прилична цена ...

Няма root, и няма възможност за флашване на ROM.
Цитирай
#7

Значи предложенията са ми следните: (в Т*хном*ркет ги има)
1. Samsung Galaxy J5 (най-доброто от трите ми предложения)
2. Lenovo P70
3. Lenovo S90

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#8

Разгледах J5, но като гледам LG G2 за две-годишен телефон го минава по характеристики, и резолюция. И има излезли за него ROM-чета и т.н.

Мерси за предложенията все пак, труда ти се оценява Smile
Цитирай
#9

Много ясно, че G2 ще е по добре от J5. Последният е телефон за кифли в тоалетна и не се различава съществено от Samsung Galaxy S III Neo.
G2 e флагман и то добър.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#10

пробвай meizu m1 note?
или някой друг от същата марка

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#11

Един глас за G2,страхотен телефон е

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#12

Не ми се чака за Xiaomi Mi4C, но май за цената си бие G2 по всичко?
Цитирай
#13

Задаваш въпрос и сам си отговаряш Smile Телефонът не е излязъл официално на пазара, това което е в мрежата са предполагаеми характеристики и цена. Да предположим, че всичко което пише е вярно, но не ти се чака до октомври. Какво правим? Пак се връщаш на G2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)