Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стоков Android за Mi4
#1
Question 

Здравейте,
Мисля скоро да се сдобия с Mi4 и понеже имам афинитет към изчистените неща искам да питам дали някой има опит с флашването на стоков Lollipop ром. Дали има бъгове в него или нещо, което не е както трябва?

Тук видях че има туториал за това как трябва да се случи.

ПП: Знам, че много от вас ще кажат, че сигурно предпочитат оригиналния китайски ром, и че тоя Lollipop изобщо не ми трябва, но ако може да го оставим за друга тема Smile

Човек е жив докато се учи!
Цитирай
Аксесоари
#2

Една от важните теми е как се слага TWRP Recovery. След като го имаш вече, флашването на Lollipop е лесна работа. Качваш си rom на телефона, влизаш в Recovery и wipe wata, wipe cache и install zip и го инсталираш. Ако ром -а е без Gapps, те се флашват по същият начин без wipe.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Знам как да флашна рома, това не е проблем! Правил съм го и преди на доста други телефончета.

Въпросът беше дали някой, който вече си е флашнал този конкретен ром е имал проблеми с него - неработещи сензори, слаби обхвати, бъгове, нестабилност на телефона, по-бързо източена батерия и т.н.

Човек е жив докато се учи!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)