Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Липсващи записи от регистъра
#1

Проблемът е много странен. Бях звъняла на два холандски номера и установих, че обажданията към тях липсват в хронологията. Всички други обаждания към български номера са си там. Лошото е, че не бях запаметила един от тези холандски номера в указателя, а сега трябва да се свържа с човека, та се чудех дали има начин да намеря записа някак без да пускам молба при оператора за разпечатка. Huh

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
Аксесоари
#2

@Lupita, Пробвай да влезеш в Гугъл пощата си на компютър, след това както има меню "Контакти", надолу в секциите, трябва да има опция за хронология на обажданията.
Надявам се да са синхронизирани при теб, което ще позволи да видиш всички направени и приети обаждания.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Има групи, импортиране и експортиране на контакти, но не и хронология...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#4

Нямам в предвид в самото меню с контактите, а под тях в раздела с етикетите.
Прилагам снимка - "Проведени разговори " / Call log


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

Благодаря за разяснението. При мен страницата изглежда доста по- разллично, а и ми предлага съвсем различно етикети. Опитах и да добавя нов, но и така не се получава това, което искам. Може би аз бъркам някъде или по някаква причина опциите, които ми предлага са различни. Ако това е единственият начин да се добера до този номер, май няма да се получи. Все пак недоумявам защо телефонът ми има такава избирателна памет и е изтрил точно тези два записа...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)