Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с оргиналния Player
#1

Здравейте имам странен проблем и то от скоро не чете никакви видеа филми . За сега ползвам BSP PLAYER и нямам проблем но се чудя от какво се получи тоя проблем ако можете да помогнете Smile клипове във YouT*be,Vbo*7,тръгват без проблем

صثقفعSamsung Galaxy S7 Blackصثقفع
Цитирай
Аксесоари
#2

Със стоков ром ли си? Аз съм с Cloudy G2 2.2 и за сега нямам никакви проблеми с възпроизвеждането на филми клипчета със стоковия плеър.
Цитирай
#3

Деинсталирай и после отново инсталирай плеъра си. Опитай с друг плеър-МХ Плеър. Опитай дали е така с оригиналния плеър. Ако нищо не помага-Hard reset

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#4

Хард ресет направих не помогна мх плейара не става

صثقفعSamsung Galaxy S7 Blackصثقفع
Цитирай
#5

абе какво им става на тия плеъри....и моя спича почти всеки ден.Забелязъл съм,че стоковия като спре,МХ плеъра тръгва,но без звук и после като се оправи стоковия звука идва.Съмнявам се за проблем с кодеци

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#6

Пробвай с BSP PLAYER НЕ изчезва звукът и си тръгва всичко а на мх плейара звукът и при мен се губи при рестарт се оправя за малко и после пак дава фира Sad

صثقفعSamsung Galaxy S7 Blackصثقفع
Цитирай
#7
Video 

При мен проблема е като сложа независимо каквито и да е слушалки(3.5) звука се губи и не иска да се увеличи,като сваля слушалките  звука пристига Angry .С Bluetooth няма проблем .Засега го прави само на видео player.Тел. е Lg G3-16g.
Цитирай
#8

Хард ресет пробвай Smile

صثقفعSamsung Galaxy S7 Blackصثقفع
Цитирай
#9

Извинявай за тъпия въпрос но да го рестартирам или да го върна към фабрични настройки (4.4.2)?Защото вече го рестартирах и няма смисъл.Започна и в ''Youtu*e" и "VBox*" да го прави!Може да слушам и 10 мин. Може и 5 часа не всеки пат е еднакво но рано или късно звукът изчезва и телефона оставя на без звук или на вибрация.Поне разбрах че не е от Player .Сега се чудя дали няма някаква защита от прегряване защото загрява и то доста.Немога да се сетя със старата версия (4.4.2) дати имаше този проблем.
Цитирай
#10

Ако си с Лолипоп, има доста оплаквания от прегряване. Възстанови Заводски настройки, като преди това си направи backup, примерно с приложението в телефона LG Backup. Ако пък искаш си върни версията-4.4.2,има важна тема тук за целта

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#11

С Лолипоп сам загрява яко .Това и направих "LG Backup" и заводски настройки.Дано не прави този проблем повече.(Ако не 4.4.2 ме зове)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)