Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Подута батерия S3 Neo
#1

Здравейте колеги, 
 имам едно питане относно батерията на този телефон.Тъй като по-малката ми сестра беше на лагер и след завръщането си установихме, че батерията се е подула. Имам съмнения, че там е била подменена с друга такава за S3 и искам да разбера дали е възможно да се провери дали текущата батерия е оригиналната, с която сме закупили телефона. Има ли някакви кодове с които да се провери това ? И ако някой е имал подута батерия как е процедирал - борба с гаранцията и подмяна на дефекта или директно купуване на нова батерия Huh
 
 Благодаря предварително !

Samsung Galaxy S6
Цитирай
Аксесоари
#2

@superkeca, по принцип на такъв консуматив гаранцията е 6 м., така че в случая ако е така, то имаш право за подмяна на същата.Smile

 
Цитирай
#3

Имам чуството че намеква, че някой е гепил батерията и я е сменил с неговата. Но, гаранцията на всички консумативи е 6 месеца. (така се води батерията)
Но, веднага изключвате този телефон и го носите при първа възможност с гаранцията от където е взет. Тази подута батерия в момента е вид бомба при зареждане. Шанса да не гръмне е 50/50. Повярвай ми, не искаш да видиш как гърмят Li-ion батерий.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)