Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony представи Xperia Z5, Z5 Compact и Z5 Premium 2.9.15
#1

[Изображение: xperia-z5-1.jpg]




линк:
 

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари
#2

Да обяват и Z5 compact, сравнително пирлична цена 800-900лв и да го пускат до края на септември Smile.
Цитирай
#3

Изглежда добре, само дано и камерата да е по добра от G4=ката и го отнасяммм.. Smile

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#4

Камерата нямала почти никаква разлика,освен подобрена стабилизация...новото е снапдрагон 810 Big Grin
Цитирай
#5

Всъщност ако е с този процесор (810), не е новост за Сони, Xperia Z3+ разполага със същият.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#6

Според слуховете точно при камерата ще е най-голямата разлика. Очаква се Sony да използват нов сензор.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#7

Малко офф, но в крайна сметка няма да излиза "Z4 за европа", а ще си останем със Z3+, нали?

p30 pro
Цитирай
#8

Z4 само за Япония. Останалите Z3+, ти мълчи, че те и Сони се объркаха какво да предсатвят вече...
Любопитен съм да видя какво ще представят.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#9


Как не им възложиха един Nexus на Sony...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#10

Е чакай, може следващия да им го възложат..следващия, де. Ако вземат да си намалят малко рамките и ще е идеален(единственот това ме дразни).

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#11

Нямаше ли да е с USB-C конектор?

Мисля че вече са им малки рамките на Сони. Smile
Ако новите нексуси 2015 излязат във вида който е в лийковете, ще са трагично грозни.
Дано поевтинее достатъчно Z3 Copmact!
Цитирай
#12

Всъщност, ако беше 5.5 инча и нагоре със същите рамки щеше да е перфе(справка 6-инчовото Сони, забравих му точния модел обаче..)
Обаче на тоя екран са ми големички, а като добавим и софтуерните бутони...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#13

Видеото потвърждава, че XPERIA Z5 Premium ще бъде първия телефон с 4К дисплей.  Big Grin Освен това камерата и софтуера ще бъдат изцяло нови. 23 мегапикселовата резолюция ще бъде налична и в Auto режима!  Lol
Този път Sony май направиха сериозен ъпгрейд спрямо предишните модели.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#14

4K е наистина сериозен и напълно безсмислен ъпгрейд. Само не зная как ще изхранват тоя екран...

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#15

Никога не са обявявали, че Z5 ще има type-c. От което не съм много доволен между другото, де. Иначе всичко друго е 6.
Цитирай
#16

[Изображение: image.png]

Видеото го няма вече, но аз попаднах на тази снимка.
Кефи ме

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#17

Личи си, че SONY са се постарали, дизайна не е много променен, но мене лично тоя дизайн ме кефи. Подобрили са камерата, дисплея, заменили са кръглия хардуерен бутон с нов който има скенер за пръстови отпечатъци, и още други неща. Утре ще ги видим и трите модела на изложението на IFA.
Цитирай
#18

Всичко друго е наред, освен екрана...

Choosing...
Цитирай
#19

[Изображение: Xperia-Z5-Leak_2.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#20

Дизайна е стилен...браво!

Относно 5 Премиум, ще може да разботи на 1080р и 1440р, за икономия на ток....и процесор....
Но, безмислено е с такава разделителна. Мерене на дикове се получава. Хубавото е, че нормалния 5 и компакта, остават на 1080р и 720р, а премиума явно ще си защитава името.
Цитирай
#21

Тук имаме достатъчно колеги, които смятат, че през 2016 всеки смартфон с щемпел "Флагман" трябвало да е с поне 2К резолюция и с Q820. Останалото било излагация. Така, че преминаваме към поговорката за баницата.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#22

Е така, де - 2к резолюция, за да се оправдае слагането на 820, и 820,за да се оправдае слагането на 2к :д
Иначе ако сложат 808/810 или някакъв на друг производител може и цената малко да свалят....

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#23

Offtopic


@emski_vas написа:

"Тук имаме достатъчно колеги, които смятат, че през 2016 всеки смартфон с щемпел "Флагман" трябвало да е с поне 2К резолюция и с Q820.........."

Предполагам,че не малка част от тези "камъни" са предназначени и за моята градина...... Smile 
Виж колега....Всеки има право на мнение,на очаквания и на изисквания към стоките и услугите,които купува.....Когато тези очаквания и изисквания бъдат покрити,човекът купува въпросната стока или услуга..... Smile
Цитирай
#24

Ето видеото, за тези които са го пропуснали

Въпреки, че Z5 Premium ще е с 4К резолюция, Sony отново "гарантират" 2 дни с едно зареждане на батерията. Какво повече може да се желае от това?!
Цитирай
#25

Явно наблягат и на оптимизацията,не само на процесори и прочие..както и би трябвало да е.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)