Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон с две сим карти и сменяща се батерия
#1

Бихте ли ми препоръчали телефон с две сим карти и сменяща се батерия. Сред флагманите май няма, всички масово ги правят с non-removable батерия, което според мен е голяма глупост. Единствено виждам Самсунг S5 дуал, но на Самсунг не ми харесва интерфейса, и
HTC Desire 626G+, но той пък е нисък клас, няма горила глас, само 8 ГБ вътрешна памет, само 1 ГБ RАМ. Дали има телефон с поне 16 ГБ вътрешна памет, 2 ГБ RАМ, горила, две сим карти и сменяща се батерия, и да не е Самсунг?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не те притеснява, че е китайски - Xiaomi Redmi Note 2
Цитирай
#3

LG G4. Има и версия с две СИМ карти.

D_coffee
Цитирай
#4

(2015-08-28, 11:23:09)NikolayBUL написа:  Ако не те притеснява, че е китайски - Xiaomi Redmi Note 2

Изглежда много добре, но сигурно трябва да се поръча от Китай и тука няма гаранция?

(2015-08-28, 11:29:56)mitko1pr написа:  LG G4. Има и версия с две СИМ карти.

Гледам че двусимовата версия е само за Украйна, Тайланд и още няколко държави. Тук няколко сайта го предлагат, но дали ще му важи гаранцията щом официално не се продава в България?
Цитирай
#5

Гаранцията е 1 година, но към китайците. Общо взето си е разправия ако нещо се развали, но пък за тези параметри и цена според мен си заслужава. Аз рискувах, поръчах и чакам да пристигне.
Цитирай
#6

(2015-08-28, 13:31:58)NikolayBUL написа:  Гаранцията е 1 година, но към китайците. Общо взето си е разправия ако нещо се развали, но пък за тези параметри и цена според мен си заслужава. Аз рискувах, поръчах и чакам да пристигне.

А откъде го купи, от Алиекспрес ли:

http://www.aliexpress.com/store/product/...wgodmUYC0w
Цитирай
#7

Lenovo A7000.
Цитирай
#8

(2015-08-28, 14:10:53)stoil2 написа:  А откъде го купи, от Алиекспрес ли:

http://www.aliexpress.com/store/product/...wgodmUYC0w

Да, но от друг търговец, на същата цена.
Цитирай
#9

Lg g3 dual lg g4 dual

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай
#10

(2015-08-28, 17:29:13)goodybg2 написа:  Lg g3 dual lg g4 dual

G3 dual изглежда добър вариант. G4 dual почти не се предлага в България, а и единствената разлика по параметри която виждам е в процесора.
Цитирай
#11

Аз съм г3 едносимов и съм доволен. Ако ти се дават повечко парички г4 е по добрия вариант

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)