Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странен шум при разговор.
#1

Колеги, след ъпдейта или не знам кога, но когато звъня или ми звънят, чувам сякаш е интернет телефония.
Продухвам слушалката, но не се оправя.
Правя рестарт и всичко е ок...
Цитирай
Аксесоари
#2

Пуснал ли си опцията "Чистота на глас" в Настройки - Повикване?

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#3

Мисля, че е от приложенията в бакграунд.
Ако не ги затварям и се наредят 7-8 задачи в бакграунд процесора продължава да си се товари и чувам накъсано
И поради тази причина след рестарт няма проблем с разговора...
Цитирай
#4

Ако мислиш, че е от това ги заъвори вместо да рестартираш и пробвай.
Цитирай
#5

Мда, но не всеки път е така.
А и не би трябвало като са в бакграунд да точат ресурси.
Ресетнах го телефона да си взема 100гб, че не ги даваше, хем да не се е оплело нещо след ъпдейтите, но пак накъсва разговора понякога.
Ще потрая още малко и ще го нося да ми го сменят
Цитирай
#6

Какво стана с проблема? И аз имам известно пращене в слушалката. Пробвах и с филтрите и без филтрите. Все едно е развалено радио, много тихо пращи, чува се особено като си звънна на другия телефон и не се говори нищо. Когато се провежда разговор не се забелязва много, но ако изчакам някой няколко секунди, за да каже нещо, се чува. Дано да се оправи с някой ъпдейт! На нокиа 808 да отбележа, че не се чува нищо в слушалката докато е свързан с лг-то.
Цитирай
#7

Тук си е още, на мен не пращи, ами е все едно е интернет телефония, и имаш слаб интернет... накъсва.
Мисля си, че е от клетката, защото съм забелязал, че само когато съм на работа ми се случва а там когато дам да търся оператор ми излизат 5 клетки на оператора.
Цитирай
#8

Ясно. В предишния Lenovo Z2 Pro имах пукане през bluetooth слушалките, но го оправиха с един от ъпдейтите, дано и тук стане така.
Цитирай
#9

И аз го имам особено се чува когато дава свободно преди да ми вдигнат незнам дефект на слушалката ли е или нещо от софтуера с коя версия сте
Цитирай
#10

При мен няма никакъв шум, даже като купих телефона бях много изненадан колко чисто се чува през слушалката. Сега пак пробвах с два телефона, пълна тишина. Андроид 6.0 v20b.
Цитирай
#11

Аз за първи път чувам, че имало такъв проблем в телефона с разговора. Сега ми е идеално тихо, макар, че имам програма за записване на разговорите. На предишен телефон заради такава програма имах такива аномалии. Значи помня, че Vito т.е. Eksoldier търсеше Г4 с две карти, да не би тези проблеми да се срещат по често при двусимовите модели?
Цитирай
#12

Взех с една сим от Виваком. С последния официален ъпдейт през ОТА съм, 5.1. Не е нещо много проблемно, чувам си идеално, но като настане тишина за известно време се чува съвсем тихо пращене.
Цитирай
#13

Честита Нова Година!
Аз съм с две карти и нямам такъв проблем.
Може да е от оператора. 
Основната карта през която говоря е на Мтел.

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай
#14

Имам този проблем и досега не съм намерил решение на него ! Някои ....нещо..... идеи......
Цитирай
#15

Пробвай с друг апарат, с друга СиМ карта и бягай в сервиза.Все пак това е телефон и трябва да се чува добре...преди всичко.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#16

Аз забелязах, че шумът е наличен само с определени хора като говоря. Няма го винаги... Но както казах и горе, не е нещо фрапиращо.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)