Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой от двата- Sony Experia Z3 или Samsung S6 Edge?
#1

Кой от двата да избера?

Не съм имал нито продукт на Самсунг, нито на Сони, моля да наложат мнение хора който са имали достъп и до двата.

Интересува ме качество на материали, бързина на работа, топлина при товарене.

Чета, че Z3 имал сериозни проблеми с пукането при стъклото, a Едж розови екрани, някой имал ли ги е тези неща?

Благодаря ви.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Който и да си вземе и за каквото и да го ползва ще му свърши работа. При Самсунг дисплея розовее, но в фабричен дефект, който се хваща при закупуването на телефона, демек ако дадения има веднага ти вадят друг, ако имат налични. За z3 и аз четох, че се пускат стъкла, разлепват се...но си го поема гаранцията, ако не се лъжа, та не е голям проблем. Въпрос на късмет си е, както при всички дефекти...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#3

За игри, интернет, фейсбук и гпс.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#4

Здравейте колега @Victormihov,
Притежавам Сони Z3 и съм много доволен от него. Проблеми съм имал, с водоустойчивоста. Но със софтуера никога. В момента върви с 5.1.1 и няма една забележка. Игрите си вървят без проблеми. Не загравя, на моето ползване не загравя. Правя същите неща които си изброил. Само едно нещо не ми допада в Сони и това са софтуерните бутони, а те не могат да се скрият.  Което за мен си е кражба от екрана. На игри изчезват. Материалите които са използвали са скъкло отпред и отзад със метални рамки. Много е хлъзгав и се надира лесно. Аз го нося в калъФ. Не е недостатък за мен.
Камерата е добра. Даже Edge използва сенсора в някой от моделите. Батерията е издръжлива. Само да си настроиш STAMNIA мода, е много user-friendly. В момента съм на 60% и имам 2 часа екран. Екрана е якър, и се вижда на пряка всетлина, но трябва да си на 100% Яркост.
Тва е което мога да ти кажа за Сони Z3. Очаквам новия им с нетърпение, само за иформация, ще бъде представен след около 5-7 дена.

Edge-а много ми харесва, но тъз пуста батерия няма да ми върши работа... Колегите да споделят.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#5

@ИванМатин не се ли махат с руут?
Аз затова държах да е без софтуерни, а пък при Сони хем са дебели рамките, хем няма хардуерни бутони...
Подкрепям това за батерията на s6-много се нас*аха Самсунг. Това е от ноут 4. [Изображение: fdaa493efda6b97115edcbb8679b79a8.jpg]

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#6

ИванМартин много ти благодаря за изчерпателното мнение.
Клоня към Сонито, имам и пс4 вкъщи ще може ли да се сработят някакси?

Пс4 е много качествено, затова питам дали и z3 ще е такъв?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#7

@Victormihov
http://www.sonymobile.com/global-en/apps...mote-play/

D_coffee
Цитирай
#8

(2015-08-29, 18:53:43)Victormihov написа:  ИванМартин много ти благодаря за изчерпателното мнение.
Клоня към Сонито, имам и пс4 вкъщи ще може ли да се сработят някакси?

Пс4 е много качествено, затова питам дали и z3 ще е такъв?

Матин е.
Колега ти с това трябваше да започнеш. Ако имаш стабилна Wifi връзка, може да използваш Z3 като монитор за връзка с PS4.
Приложението можеш да го намериш в Google Play и се казва Remote Play.

И да, софтуерните бутони могат да се махнат с Root, но ако рутнеш губиш ключовете които са важни за Remote Play.
А и Сони няма смисъл от Root, няма излишни приложения, е само едно казва се What's New.
Има приложение Xperia Lounge което дава много безплатни неща.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)