Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony xperia m4 aqua vs alcatel one touch idol 3 (5.5") vs Meizu Mi Note
#1

Здравейте,
скоро на една от картите ми се очаква преподписване на договор и съм се спрял на 2 модела от Теленор (Сонито и Алкатела). Но също бях чул добри отзиви за това Мейзу. Та въпросът ми е кой е наистина най-добрият. Трябва ми за снимки,селфита,инстаграм,игри, но като цяло гладкото вървене без никакъв лаг и добрите камери са ми перспективи. Мейзу не се предлага в Теленор, но ако може някой да ми покаже от къде мога да го взема на добра цена (до 450 лева) и с гаранция, НО в България!
Като цяло сега съм на вълна Сони, заради добрата камера, гладкото вървене и май доста добрия процесор за по-тежички игри.
Дайте мнения.
Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Сони М4 . стига сте гледали измислени марки моляяяя :Х Нима искате да пълним джобовете на китайците ? :Х
Цитирай
#3

Китайците са много напред в технологиите, а и в крайна сметка каквото и да купи ще е произведено там. Аз със сигурност бих заложил на мейзу. Сонито е наказано с тези 8гб вътрешна памет. Преди 4 години флагманите имаха по 16гб, и смятам, че е времето, когато средния клас след 400лв трябва да има поне толкова.
ПП: да смяташ мейзу за измислена марка означава, че или си ограничен, или си незапознат.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#4

Отивам вчера в Технополиса и с един приятел не можахме 1 час да произнесем правилно името Huawei даже и консултанта леко се затрудни друго няма какво да говоря .,,,
Цитирай
#5

Хуауей май се нарича. Правят доста добри телефончета. Иначе Мейзу и Шиоми(Май е ШаоМи, някой го беше обяснил защо и как) също къртят за парите си. Това че някой не може да ги произнесе(да не говорим за 'консултантите' в Техно*) си е негов проблем. Все пак това са китайски марки и никой там не го е интересувало как ще се преведе на английски.И аз не бих дал 1к за китайче, ама в средния клас това ми е първи избор....
Към автора - виж на живо м1 - цата(Виваком) , че според мен е доста голяма, нищо, че е само 5.5 инча. Поне на вид е по-голям от моя Ноут.
Ако те кефи-отнасяй го, като характеристики е звяр...
М4 е с 8гб вътрешна памет. Ало, Сони(по-скоро вносителите) - 2015-та сме, все пак.... Още тук го изключвам, поне аз.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#6

(2015-08-29, 14:52:09)Camaro написа:  Отивам вчера в Технополиса и с един приятел не можахме 1 час да произнесем правилно името Huawei даже и консултанта леко се затрудни друго няма какво да говоря .,,,
Гоуфо е яката коуа, науи?
Като не знаеш как се казва марката, с какво право коментираш продуктите и.
Маркетинговият трик на Сони отпреди 50 години да си кръстят фирмата с късо име, което е лесно за произнасяне, явно още действа. Реално, ако не можеш да запомниш име с повече от 4 букви, за какво ти е смартфон?
По темата - Алкателът е по - добрият вариант, въпреки дългото име.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#7

@jorrddan Евала за коментара :д
Иначе то имало и 3ти, не съм видял.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#8

Значи Алкатела е по-добър от всички други (като камери,гладкост и персонализация).
Цитирай
#9

Алкател-а без съмнение. Бие всички по всички показатели.
Цитирай
#10

Всъщност Huawei се произнася "Уауей".
Относно кой телефон - определено Алкател-а

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#11

@skiman Чак па по всички показатели, много го надценихте тоя Alcatel
@Zdravko нещо си в грешка произнася се Хуауей
Цитирай
#12

Произнася се Уауей, според китайците. Тук е възможно да знаем по - добре от тях.
Алкателът е отлично предложение. Най - впечатляващото е, че е с 2 говорителя, но размерите му не са, като на яхта

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#13

+1 за Алкатела.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#14

Ами брат ми преди имаше един модел на Алкател и да бъда откровен той беше сигурно разочарован от него, използваше го като служебен телефон и не издържа повече от 6 месеца, накрая се изключваше сам, батерията умря и беше умопомрачително. Наистина му го подариха от Теленор и беше нисък клас (C3 pop май беше), но точно за това имам някакви предрасъдаци към тази марка. А Мейзуто MX4 като бързина и ПРЕДНА камера по-добър ли е от m1 note и другите, и той заслужава ли си?
Цитирай
#15

@XeLiX виж Samsung Galaxy A5, Huawei P8 Lite. Аз имам SONY Xperia M4 Aqua и ти го препоръчвам, но ако ма питаш мене ходи ги огледай при оператора питай там квото та интерсува и вземай.
Цитирай
#16

Не се прецаквайте със Sony m4.
Цитирай
#17

Може би Meizu MX4 vs Meizu M1 Note, но струва ли си да давам повече пари за MX4,или имат общо взето близки характеристики.Ако може някой да ми покаже къде в България мога да го купя с гаранция (българска) и до 460 лева. В olx има много обяви, но все са ползвани и с по година и половина останало време.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)