Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Впечатления] Allview P6 Energy с 5000 mAh батерия
#26

Аз съм с Homtom ht6.Батерията издържа между 9 и 12 часа екран в зависимост от натоварването.Oukitel k6000 ми мина за малко през ръцете.При него положението с батерията е горе-долу същото.
Цитирай
Аксесоари
#27

Виж тогава Xiaomi Redmi 3 с 4100 mAh, защото той има далеч по-съвременен хардуер, батерията си я бива, а и софтуера е кадърно написан и оптимизиран. Не бих заложил на такива съмнителни китайци.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#28

Да погледнах хиомито - добро е . Принципно ми трябва телефон който да държи максимално на човъркане игри и интернет с едно зареждане . Имам самсунг с6 но умира към 2-3 следобяд а нямам време да зареждам . Скоро ще мина на с7 или нот5 но все тая - навил съм се за китайка Smile
Цитирай
#29

Здравейте и от мен, от днес и аз съм собственик на Р6 от примоцията на Емаг за 240 кинта, на първо четене като сглобка и матеряли ми харесва, до сега имах леново А830 и този ми изглежда по "скъп" . Не съм имал време да го разцъквам много, батерията за сега не се държи по различно от обикновена, смисъл за времето което съм го чоплил от сутринта е паднала 10 % но това са около час чоплене без вифи. Ще я видим като направи няколко цикъла. Иначе работи мазно бързо с версия 5.0 на андроид лилипут е. За сега има две неща с който все още не,мога да се справя. На леновото като пълзна горната лента на долу имах бърз достъп до вифи, 3г, ГПС, блутут, тука като дръпна лентата на долу излиза празно поле горе в дясно има малко квадратче но от него излиза сорт нотификеишън. Не намирам и да има вграден виджет които да изкарам от пред на екрана за тези неща. Второ , неще да тегли от гугле плеи през 3г, интернет има, сайтове се отвасрят ютуб плеива без проблем , скороста достига до 1,5мб в секунда при плеиване през тубата, обаче като цъкна да сваля приложение изписва изтегляне и така си седи с часове, някъква идея? все още нямам карта памет в него данеби да чака да му сложа карта че да ги сваля в нея, ама едва ли щом няма трябва по подразбиране да сваля в паметта на телефона.
p.p.  вече сваля без проблем Smile
п.п. скролването било от долу на горе а не от горе на долу както бях свикнал до сега Smile

Allview P6 Energy
Цитирай
#30

(2016-03-21, 09:42:50)Forsi написа:  Виж тогава Xiaomi Redmi 3 с 4100 mAh, защото той има далеч по-съвременен хардуер, батерията си я бива, а и софтуера е кадърно написан и оптимизиран. Не бих заложил на такива съмнителни китайци.

Разликата е обаче,че P6 Energy е със сменяема,а Redmi 3 с вградена батерия!
Цитирай
#31

И двата модела са с капсулована батерия.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#32

Благодаря за разяснението,явно съм се заблудил с Allview P5 Energy!
Цитирай
#33

Колеги някои ползва ли на Р6 приложение за записване на разговорите и кое е то. На стария тел ползвах едно беше супер, ама на Р6 не знам поради каква причина ама работи когато си иска, и спира да записва разговори по неизвестни за мен причини та взех да ровя за друго, ама нещо все удрям на камък, попадам на такива които въобще не започват да записват разговорите.

Allview P6 Energy
Цитирай
#34
Thumbs Up 

Да не отварям друга тема ... купих си Oukitel k6000 (6000mah) и го ползвам повече от месец вече. Да телефончето не е бързо но живота на батерията е изродски :Smile   само на игра(clash of clans) изкара 9 часа на дисплей при положение самсунг С6 ми изкарва има няма 2.30 . Последно само с разговри и интернет и фейсбука имам 7 дена чисто . Единствено стъклото не му е здраво = падна от 40-50см и се понапука но за £90 чисто нов си е екстра . Cool
Цитирай
#35

Здравейте ,
дали някой знае от къде може да се снабди човек с батерия за Allview P6 Life?
На кои други телефони батерията им е съвместима с този?(THL W100(200) примерно дали е същият размер)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)