Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с изпращане на sms
#1

Здравейте, проблема ми е следния от няколко дена немога да изпращам смси само към определен номер. До преди това не съм имала такъв проблем, постоянно изпращах съобщения към този номер, но  от два дена като изпратя смса ми изписва дирекно Неуспех при изпращане. Към други номера нямам проблем, този номер също няма проблем при получаване на смси от други номера..само от моя. Другото интересно е, че телефона ми е с две карти ( Samsung Galaxy Core Duos) и когато му пиша от другия си номер пак не ги получава, което предполагам значи ще проблема е в моя телефон. Някой с идея какво да правя и как да оправя този проблем. Предварително благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Колеги и аз съм така с LG G3, не става и не става, какво стана не знам. На едни контакти си праща без проблем но на два от контактите където най-много ми трябват не става. Пробвах сам с промяна на номерата 0878...., +359878.... и пак не става.
Цитирай
#3

Проверете си настройките на СМС центъра на оператора, или звъннете на оператор да ви ги изпрати, а вие само да ги активирате.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#4

Проблема е там, че само към определен номер не се изпращат смсите, затова не мисля, че проблема е в настойките на оператора
Цитирай
#5

Вижте в опциите за сигурност или ако имате антивирусна дали не са блокирани Номерата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#6

Аз също имам този проблем с Samsung Galaxy J5. Предположенията за блокирани номера отпада при мен. Единствено се оправя с връщане на заводските настройки, но само времеменно, доста скоро пак започва. А всяко връщане на заводските настройки означава всичко наново да се прави, което за мен е трудно и изнервящо занимание! Интересен е фактът, че се засягат все едни и същи номера. На Айфона всичко е без проблем. Значи проблема е или в самия Самсунг или във версията на андроида - в моя случай това е Андроид Лилипоп.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)