Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със слаб WiFI сигнал
#1

Здравейте,

проблемът ми е следния от една седмица насам - трябва да стоя непосредствено до антената на рутера, за да получа адекватен и добър сигнал. Преместя ли се дори с метър в страни сигналът пада до 2 черти. Не открива повечето мрежи, които откриваше до сега и сигналът е отчайващо слаб. Опитах с връщане на заводски настройки, firmware upgrade на рутера, ресет на рутера, но нищо не помогна.

Опитах да върна от 5.0.2 на 4.4, но след влизане в Download mode забива и спира на Firmware upgrade.

Благодаря предварително за помощта.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с други налични устройства за да отхвърлиш или потвърдиш тезата че е / не е от рутера първо, за да знаеш къде да търсиш проблема.

Второ като съвет мога да ти дам да разместиш антенките на рутера и да провериш сигнала.

Успех !

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай
#3

Има явно дефект с чипа за Wifi или софтуерен.

Съвета ми е пробваш с Wifi connection fixer от Google Play но изисква руут. (Прави го освен ако не стане кактобказа човека над мен.
Цитирай
#4

Сервиз няма друго спасение Smile

صثقفعSamsung Galaxy S7 Blackصثقفع
Цитирай
#5

@grubito на кой канал е настроен рутера? При други рутери има ли го същия проблем или е само при този рутер?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#6

Аз също имам такъв проблем с телефона, някой успял ли е да го отстрани по някакъв начин и софтуерен или хардуерен е проблема ?
Цитирай
#7

При мен от 2 седмици въобще не ми дава да включа wi-fi,всичко друго бачка перфектно!Моля за съвет? Huh

F1 ,А52s 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)