Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смартфон до 300 лева (Lenovo A5000, LenovoA6000, или ...)
#1

Здравейте,
Колкото и да отбивах топката, настъпи момента за закупуване на смартфон.
Бюджета ми е до 300 лева, а телефона ще се ползва от дъщеря ми (момиче на 8 години) основно за игрички, музика, снимки, вайбър и може би на последно място като телефон.
След като прекарах доста време по форумите в четене на мнения и препоръки за себе си стигнах до извода, че телефон с Уиндоус ОС няма да е подходящ за нея и няма да и достави удоволствие.
Към момента съм се спрял на 2 модела основно - Lenovo - A5000 и Lenovo - A6000 (двусимови и двата), като клоня към А5000 заради по-голямата батерия, въпреки Dolby Digital Plus екстрата на A6000.


Моля за вашите съвети относно избора на модел в рамките на 300 лева и съобразен с "потребителя", както и за препоръка за протектор на екрана и защитен калъф.
Също така, ако не е в разрез с правилата на форума да ме насочите към сайт (български) от където да го купя.
Цитирай
Аксесоари
#2

@Ozzi виж тука www.pazaruvaj.com цените са много изгодни.
Задай цена до 300лв. и ги разгледай.
Цитирай
#3

малко е над бюджета но е здрава машина
Samsung Galaxy Xcover 3
Цитирай
#4

Определено това е над бюджета ми.
Цитирай
#5

Виж телефона в подписа ми, в момента е намален на 290 в Емаг http://www.emag.bg/smartfon-allview-p6-e...DW3JYMBBM/
В комплекта има скрийн протектор, но за калъф ще трябва да се поръчва от ebay. Той всъщност е и ребрандиран Gionee Marathon M3, продава се и под името Blu Studio Energy и при поръчка на аксесоари за трите модела са еднакви.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#6

http://smartphone.bg/smartphones-lenovo-...P0SE0012RO

Иначе, от OLX предполагам ще вземеш нов или почти нов за 50-100лв. по-малко.

Погледни Samsung Galaxy S3 Neo, освен ако не държиш много на батерията, която е ясно, че е предимство на Lenovo, но пък от друга страна - Samsung също става.

Виж и Motorola Moto G2, ако си навит да е от OLX.

В OLX също има напълно нови и неизползвани смартфони или такива, които са ползвани 1-2 месеца, например. Накратко казано - може да спестиш някой лев.
Цитирай
#7

Благодаря за мненията. Спрях се на Lenovo A5000, който вече е поръчан от сайта на Технополис за 289 лева + подарък зарядно за кола.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)