Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кътче за феновете на Sony Corp.
#26

Е това с единия продукт, изобщо не е така. Последното нещо което си купих за мен на Сони беше едно ЦРТ преди ... найсе години, доволен съм. Още бачка и се ползва, от тогава на детето съм вземал ПС1 и ПС3 (също още работят, но май тройката скоро ще предаде богу дух, станала е по-шумна от пералнята) на жена ми купувах телефон (май рей беше) на познати и приятели съм препоръчвал/купувал и таблет и 5-6-7 телевизора ... и всеки път си казвам, добре че не е мое. Просто така се стичат обстоятелствата, че на момента когато трябва да се купува това изглежда най-доброто.
Цитирай
Аксесоари
#27

Някои от новите продукти представени на IFA:
http://www.sony.bg/electronics/ifa-produkti

Проектора е уникален! Прожектира от ултра малко разстояние и разполага с вградени говорители.  Big Grin

[Изображение: 4c6adeff0e4b32d7df2b815d68dc57f2?fmt=jpe...720&qlt=85]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#28

Ето този калъВ си поръчак за таблета Smile
[Изображение: style-cover-stand-SCR32-black-1240x840-6...5211d2.jpg]

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#29

Със здраве да си го ползваш! Smile Клавиатурата ще я вземаш ли? Smile

[Изображение: bluetooth-keyboard-BKB50-black-1240x840-...d147d3.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#30

Не, клавиатурата не ми допада. А и е $100 отделно. Само калъфа, за да не го държа постоянно.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#31

Здравейте, искам да попитам по-старите фенове на Сони които имат повечко опит с марката за мнение.

Става дума относно Sony Xperia E4G http://www.gsmarena.com/sony_xperia_e4g-7059.php
Искам да ви попитам за вашето мнение дали този модел ще стигне до Lollipop. По параметрите на устройството се вижда, че модела има нужните спецификации за евентуален ъпгрейд. Преди да напиша този пост много съм търсил информация за това, но резултата е почти нулев. В последния списък на Сони за телефоните които НЯМА да получат ъпгрейд до Lollipop Е4G не конфигурира,но и не конфигура за тези които ще получат. Ще се радвам да прочета ваши мненияSmile
Цитирай
#32

Според мен няма да получи Lollipop нито по-нова версия. Като цяло телефоните от най-ниския клас на почти всички производители рядко се обновяват. Разбира се има и изключения, но те са точно такива - изключения. Wink

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#33

Пък знае ли се. Изначално му М2 го бяха отрязали за всякакви ъпдейти, а сега се чака направо 5.1.1
Нищо ни съ знаи.

Онзи ден за пръв път видях на живо Z4 tablet. Направо щях да колабирам като го държах. Супер лек и невероятно красив, направо ми се приплаква.
Калъфа е страхотен, Иване Smile
Цитирай
#34

Точно това е една от мистериите на Сони тази година с М2-ката.Е4G е модел от тази година април месец ще ми стори странно и също така много некоректно от страна на Сони да го пуснат с КитКат и да го заровят с КитКат. Телефона е много бърз даже стряскащо добър за парите си и не го казвам просто е така, а защото наистина е така. Взех го за 2-ри телефон, то ми стана основен. Телефона е с много добър чип също така и с много добър видео ускорител(Мисля, че Samsung galaxy s6 беше с същото GPU)тествах го с всички възможни тежки игри от маркета всичките от тях на макс графика и никакъв лаг. Антуту бенчмарк: 33к точки.

Поста ми се получи малко като ревю, но мисля, че може да е полезна тази информация на някой.
Цитирай
#35

Xperia C4
Xperia C5 Ultra
Xperia M4 Aqua
Xperia M5
Xperia Z2
Xperia Z2 Tablet
Xperia Z3
Xperia Z3 Compact
Xperia Z3 Tablet Compact
Xperia Z3+
Xperia Z4 Tablet
Xperia Z5 Compact
Xperia Z5 Premium
Xperia Z5
Това са моделите които ще получат Android 6.0 Евала на SONY , че си поддържат телефоните и таблетите.
Цитирай
#36

(2015-09-15, 10:21:51)keyta123 написа:  ....Мисля, че Samsung galaxy s6 беше с същото GPU....

Mali-T760MP8 е в Самсунга, а в Сонито е Mali-T760MP2. Разликата е 6 ядра повече (2 ядрен в сони и 8 ядрен в самсунг) и по 72MHz (700MHz сони и 772 MHZ самсунг) на ядро в повече при самсунга. Груба производителност около 400% повече според някои тестове. Според други много повече, но и Exynos-а е значително по корав и влияе да се каже точно. Относно лага или липсата му ... на 540 x 960 си и при тази малка резолюция дори и калпавия медия тек се справя. С две думи "точно същото" GPU е и в S6 Smile


ПП: Mali-T760 MP6 (5433/7410) и МР8 (7420) се слагат само в Exynos (Самсунг). За останалите Mali-T760, Mali-T760 MP2 и Mali-T760 MP4.
Цитирай
#37

http://www.xperiablog.net/2015/10/19/son...d-rolling/
Android 6.0 Marshmallow
Цитирай
#38

И аз да се включа с няколко устройства на Сони, някои от които по - старички Tooth

1. Започваме с телефона - Sony Xperia Z3
[Изображение: 8396932m.jpg]


2. Днес си взех оригинален магнитен кабел
[Изображение: 8415773c.jpg]



3. Рисийвър на Sony
[Изображение: 8415774i.jpg]



4. Да се върнем назад във времето с един дек Sony
[Изображение: 8415775e.jpg]

5. Телевизор на Sony от 98-ма година
[Изображение: 8415777n.jpg]

6. И останаха старите ми телефони, които до един са били на Sony:
  • Sony Xperia Z1
  • Sony Xperia U
  • Sony Ericsson Elm
  • Sony Ericsson C510
  • Sony Ericsson K510i

За сега е това от мен, надявам се за напред да има и още.  Cool
Цитирай
#39

Как ти завиждам за дека!  Lol Преди 20 години и аз имах подобен, но го продадох много отдавна. Сега ме е яд, защото не мога да си намеря запазен.  Sad

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#40

Малко офф @pavlinstoyanov, откъде си взе оригинален магнитен кабел? Ако споделиш и цена ще е чудесно, благодаря предваритлно.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#41

Ихааа, това няма чупене!  Yikes


А и комбинирано с топ характеристики...

- High-Resolution аудио
- 40 мм HD възбудител
- Куполи на диафрагмите с титаново покритие
- 5 - 60 000 Hz

И подобаваща цена от 360 лева... другия месец ще са мои!  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#42

@stiebel в OLX ги има за 15 лева.

@xn3k дека го продавам, ако си заинтересован драсни на ЛС.
Цитирай
#43

http://www.androidauthority.com/sony-is-...rs-650745/

Добра новина Smile Sony нямат никакво намерение да напускат бизнеса със смартфони въпреки загубите.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#44

То това е ясно още от лятото. Тогава заявиха, че нямат никакво намерение да напускат смартфон пазара, защото цялото им останало оборудване е свързано с телефоните. Всичките им нови AV продукти разполагат с WIFI, Bluetooth и NFC. В момента електрониката им има напълно завършена екосистема, която комуникира помежду си, а в основата й са смартфоните и таблетите. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#45

Z3-ката ми вече си има нов собственик и ми е малко тъжно.  Rolleyes  Много го обичах този телефон и беше единствения досега, който съм ползвал повече от година. Обикновено ми омръзват на втория-третия месец.
Беше добро и вярно телефонче!  Grater

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#46

Абе Сони няма ли да пуснат някой Google Play Edition флангман, че нещо взе да ми се иска по-яка камера. 
Преди пуснаха Z Ultra ама до там.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#47

То май никой производител не е пускал такива телефони напоследък (поне аз не се сещам). Тази програма не отпадна ли след старта на Android One?

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#48

Ами не съм попаднал на официална информация, че с Андроид Уан заместват GPE версиите. 
Дефакто те са за различен пазар и няма реален смисъл едното да съществува за сметка на другото. 
Андроид Уан телефоните са бюджетни с неизвестни производители.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#49

Не знам каква е причината, но в последните 2 години май няма нито един Google Play Edition телефон... или бъркам?! Може би поради тази причина тази година има 2 Нексъс-а?!

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#50

Новите ми слушалчици!  Lol

MDR-100AAP

[Изображение: 5c8535164b6f5682.JPG]
[Изображение: 679079d03a2e93e2.JPG]
[Изображение: d75ecdb0d1d11869.JPG]
[Изображение: 74f36ae277860b8a.JPG]

Както писах и по-горе:

- High-Resolution аудио
- 40 мм HD възбудител
- Куполи на диафрагмите с титаново покритие
- Честотна лента: 5 - 60 000 Hz
- Чувствителност: 103 dB/mW
- Импеданс: 24 Ω на 1 kHz

Уникален звук, който си струва всяка стотинка! Силно ги препоръчвам на всеки, който може да даде 340 лева за слушалки. Комбинирани със Z5 (също поддържащ HI-RES Audio) и включена настройка DSEE HX, mp3-ката достига до други измерения. Никога не съм предполагал, че mp3 може да звучи по начина, който чувам в момента!  Buga

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)